2018-2019 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
6 maçta 9 gol yedik bunun sebebi 2 deplasmanda yenen 7 gol.

Rakiplerden sivrilen yok ama daha fazla asılmamız lazım. 5-6 maç seri yapsak en azından Başak ve Bjk deplasmanlarına puan avantajıyla gideriz.

Musap Aydinli

GSC SCOUT
Yönetici
Moderatör
3-1-4-2

-------------------------------------------Muslera--------------------------------
---------------Ozan-----------------------Maicon----------------------Serdar
-------------------------------------------Fernando------------------------------
Mariano---------------Feghouli-----------------------belhanda--------------Nagatomo
---------------------------------Onyekuru-----------sinan-----------------------

ereni görmek istemiyorum. mecburen Sinan.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Sinan yerine Eren oynamalı araya kadar

Yiğit Karagöz

10 Numara!
3-1-4-2

-------------------------------------------Muslera--------------------------------
---------------Ozan-----------------------Maicon----------------------Serdar
-------------------------------------------Fernando------------------------------
Mariano---------------Feghouli-----------------------belhanda--------------Nagatomo
---------------------------------Onyekuru-----------sinan-----------------------

ereni görmek istemiyorum. mecburen Sinan.
Eren diyorum ben.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
İlk devre buradaki analizler santraforsuz takım için pek gerçekçi olmuyordu. Bundan sonra en azından santraforların ceza sahası içinde topla buluşma yüzdesi artacaktır.

Asıl mevzu orta saha ama, o bölgede olabildiğince eksiklik yaşamadan devam etmeliyiz.

Keramettin TANRIVERDİ

Yönetici
Administrator
Orta saha lazım, Belhanda iki hareketle maç aldırabilirdi dün Sinan da iyi bitirseydi.

Bu adamlar yılda 10 m eurodan fazla kazanıyor ama dün özellikle ilk yarı berbat oynadılar, bu maaş baremine taş gibi adamlar olmalı, ne ters top atabiliyorlar ne takımı öne sürükleyebiliyorlar ne verkaç yapabiliyorlar.

Üst Alt