2018 DK B Grubu M:1 | Fas 0-1 İran | MS | 15 Haziran | TRT 1 - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK B Grubu M:1 | Fas 0-1 İran | MS | 15 Haziran | TRT 1

Bu mantıkla Ziyech de büyük kazık olmuş Ajax için

Suarez de bank asya topçusu :/

Aydın ciddi misin şaka mı yapıyorsun şu Belhanda konusunda gerçekten anlayamıyorum. Dİğer oyuncularını bilmiyorum bilmekte istemiyorum çünkü benim tuttuğum takımda oynamıyorlar. Sadece bu maç özelinde konuşursam haksızlık etmiş olurum o oyunculara çünkü takip etmiyorum.

Belhanda'yı geçen sezon fazlasıyla izledim ve bu maçta da turnuvanın en kolay rakiplerinden biri olan İran karşısında elle tutulur bir performansını göremedim. Bu kadar fazla parayla yatırım yaptığın bir oyuncunun ne olursa olsun fark yaratması lazım, sen gerçekten fark yarattığını filan mı düşünüyorsun?

Çok daha düşük maliyetlere alınsa hadi denedik olmadı dersin ama bu paralara bu Belhanda kesinlikle kazık.

Aydın ciddi misin şaka mı yapıyorsun şu Belhanda konusunda gerçekten anlayamıyorum. Dİğer oyuncularını bilmiyorum bilmekte istemiyorum çünkü benim tuttuğum takımda oynamıyorlar. Sadece bu maç özelinde konuşursam haksızlık etmiş olurum o oyunculara çünkü takip etmiyorum.

Belhanda'yı geçen sezon fazlasıyla izledim ve bu maçta da turnuvanın en kolay rakiplerinden biri olan İran karşısında elle tutulur bir performansını göremedim. Bu kadar fazla parayla yatırım yaptığın bir oyuncunun ne olursa olsun fark yaratması lazım, sen gerçekten fark yarattığını filan mı düşünüyorsun?

Çok daha düşük maliyetlere alınsa hadi denedik olmadı dersin ama bu paralara bu Belhanda kesinlikle kazık.

Boldluğum kısım hakkında konuştum

Suarez mesela berbat başladı Mısır'a karşı hiç bir şey yapamadı.Keza herkesin ölüp bittiği Ziyech de bir halt yapamadı

Yani bu kısımda rakip önemli değil,İran'ı küçümsemeye gerek yok

Boldluğum kısım hakkında konuştum

Suarez mesela berbat başladı Mısır'a karşı hiç bir şey yapamadı.Keza herkesin ölüp bittiği Ziyech de bir halt yapamadı

Yani bu kısımda rakip önemli değil,İran'ı küçümsemeye gerek yok

Bu şekilde kıyaslama yapmak doğru olmaz. Suarez'in neler yaptığını ve nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz o yüzden 1 maç özelinde karşılaştırma yapmak çok adil olmaz. Ziyech hakkında hiçbir düşüncem yok oynadığı takımda nasıldı da bugün oynayacağı futbolla karşılaştırayım bilemiyorum.

Rakip neden önemli olmasın tabiki önemli, hani kendi takımında kat be kat güçlü takım olurda kendini gösteremedi dersin ama kısmen zayıf rakip karşısında bile etkisizdi yani ve bunu bu maç özelinde söylemiyorum geçen sezon bizim takımdaki performası + bu maç.

Bu şekilde kıyaslama yapmak doğru olmaz. Suarez'in neler yaptığını ve nasıl bir oyuncu olduğunu biliyoruz o yüzden 1 maç özelinde karşılaştırma yapmak çok adil olmaz. Ziyech hakkında hiçbir düşüncem yok oynadığı takımda nasıldı da bugün oynayacağı futbolla karşılaştırayım bilemiyorum.

Rakip neden önemli olmasın tabiki önemli, hani kendi takımında kat be kat güçlü takım olurda kendini gösteremedi dersin ama kısmen zayıf rakip karşısında bile etkisizdi yani ve bunu bu maç özelinde söylemiyorum geçen sezon bizim takımdaki performası + bu maç.

Suarez belhanda karsilastirmasi haksizlik ama su sekilde de dusunebiliriz

Belhanda atiyorum bugun ilk kez izledigimiz bir oyuncu olsa , bu mactan sonra topa tutar miydik ?

Algida secicilik yapiyoruz

Suarez belhanda karsilastirmasi haksizlik ama su sekilde de dusunebiliriz

Belhanda atiyorum bugun ilk kez izledigimiz bir oyuncu olsa , bu mactan sonra topa tutar miydik ?

Algida secicilik yapiyoruz

Sonuç olarak Galatasaray'da koca bir sezon geçirmiş ve beklentilerin çok altında kalmış bir oyuncu bu gerçeği değiştiremeyiz ve değiştirmemekte lazım. Yoksa varsayımlar üzerinden burda sayfalarca tartışırız ama bunun kimseye faydası da olmaz gerçekleri de yansıtmaz.

Galatasaray'da ki performansından sonra bu akşamda ciddi bir özelliğini göremedik maalesef. Bazı şeyleri kabullenmek lazım.

Senin varsayımına göre, topa tutmayız ama dikkatimizi bile çekmez. Maç konusunda Fas ta bi 10 numara var bile denmez. O kadar silik bir oyuncu.

Bence gayet mantıklı bir kıyaslama

İran'ı zayıf halka olarak görüyorsan Ajax'da şov yapan Ziyech de hiç bir şey yapamadı

Keza Salahsız Mısır karşısında Suarez ve Cavani de hiç bir şey yapamadılar

Birini nasıl futbolcu olduklarını biliyoruz diyip öbürleri için o takımı zayıf halka yapmak yanlış bence yine de sen bilirsin

Belhandanin takimda olmasi buyuk sorun degil ama altina girdigimiz yuk asiri olunca goze batiyor

Ama adayi yiktiran , arazileri muglak anlasmalarla dagitan bir baskan icin bu transfer rakamlari sasirtici gelmiyor

Seyirci engel olmasa ve demiroren bizi kurtarmasa terim yerine lucescu ile arda da buradaydi

Belhandaya neler dediğim ortada ama sırf fark yaratmıyor diye de gömmek yanlış her oyuncu fark yaratmak zorunda değil ki zaten olmaz o kadar yapması gerekenleri yapar linnes gibi görev adamı olur, belli bir seviyenin altına düşmez ve üstüne çıkmaz belhanda net öyle bir isim olmazsada ona yakın mesela feguli öyle değil fark yaratması gereken bir isim aynı şekil fernando.

Sneijderle uzaktan yakından alakası yok belhandanın ha olsa iyi mi olur kötü mü net emin değilim takımın 1 2 isme bağlı olmasıda iyi olmuyor bugün ki mısırdan daha berbat oluyorduk Sneijderin olmadığı maçlarda, şuan ki takımda ise belhanda olmazsada çok etkilenmiyor takım.

Ha kazık mı kazık hemde alası, maaşı yüksek mi evet yüksek ama bu maça bakıp belhanda çok kötüydü tüm sezon söyledik yine söylüyoruz diyemeyiz arenada ki 1 maçta ki belhanda performansı gördük bugün.

Üst Alt