2018 DK E Grubu M:2 | Brezilya 2-0 Kosta Rika | MS | 22 Haziran | TRT 1 - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK E Grubu M:2 | Brezilya 2-0 Kosta Rika | MS | 22 Haziran | TRT 1

GwHJCq.jpg

E1x9AV.jpg

Latinyacıları böyle alalım...;D

Çiçi hocam bütün takımların savunma yaptığı ortamda +1 ortasaha eksiltip firmino-jesus-neumar yapsa ileriyi arkalarına coutinho yu koysa müthiş paslaşmalar izlerdik ceza alanı sınırlarında. Her kilidi açardı bu 4lü. İnş böyle bir düzen oluşturur son maçta sırplar ve 2.turdaki muhtemel rakip adayları isveç ve meksika da kapanacak çünkü.

BR nın diğer gruptan karşısına (Mexika nın 3/3 yaparak ) almanyanın geleceğini bile bile grup liderliğine oynaması ayrı bir cesaret konusu...

İkinci yarı tek kale maç oldu. Ama ilk yarıyı çöpe attı Brezilya.

Willian yerine Douglas Costa'nın ilk 11'e yerleşmesi daha iyi olabilir. Firmino da aynı şekilde G.Jesus yerine oynamalı bence.

Orta sahada da Fernandinho ya da Fred'den birini tercih edebilirlerdi. Şu haliyle Paulinho-Casemiro ikilisi biraz ofansif yönden sıkıntı yaşıyorlar.

O değilde brezilya nin penaltisi iptal oldu hakemin yanına kimse gitmedi bizim ülkede iptal edildiğini düşünemiyorum engin vari hareketler görürüz

Peru sahaya neymara kırmızılık faul tepkisi verdirmeye çıktı.
Hakem de farkında olmadan buna hep çanak tuttu..

2018 DK E Grubu M:2 | Brezilya 2-0 Kosta Rika | MS | 22 Haziran | TRT 1

Buradaki mesajımın saatine dikkat et...

Daha maç başlar başlamaz KR neymarın psikolojisini germeye yönelik tahrikler yapmaya başladı. Her fırsatta da buna devam etti..... İstedikleri neymarın çileden çıkıp kendilerinden birine kırmızı kartlık faul yada tepki vermesini sağlamaktı. Bir ara neymar hakemin de buna İSTEMEDEN alet olmasına dayanamayıp topu yere vurdu ve sarı kart gördü..... ve ucuz atlattı.

NASIL MAÇ İZLİYOSUNUZ...
SADECE TOPA BAKARAK MI...??? ;D;D;D

Yoksa kostarika yerine peruya mı takıldınız ... :love:BENDE GÜLDÜM ONA:...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Hacımda gülmüş like veremedim, ama o sayfada ERROR/ÖCÜ var...

Son düzenleme:
Bu keko brezilyayıda hiç sevmiyorum izlanda, peru, senegal gibi takımlar hep daha sempatik geliyor böyle favori takımları niye destekliyorsunuz zevki çıkmaz ki öyle.

Bu maçın yıldızı, maçın kaderini değiştiren TIAGO SILVA idi..
Gününde olmasaydı ve kritik müdahaleleri yapamasaydı, 30. dakkada 2-0 KR önde olacaktı rahatlıkla..
O saatten sonra bu brezilya maçı almayı geçtim, kurtarabilr miydi acaba ? hiç belli olmaz....

UEfa brezilyanın grup birincisi olmasını engellemeye çelışarak grup çıkışında almanyaya rakip olmasın diye çaba sarfediyor.
Fransanın verimeyen penaltısı için 2 dakka sonra geri dönüp pardon kramponun bağcığı temas etmiş penaltı var de;
Brezilyaya gelince çalınmış penaltıya 1 - 2 dakka sonra geri dön, pardon yanlış görmüşüm, değilmiş de...

Alinin şekerini elinden alıp veliye ver göstere göstere, bütün dünya da bunu uefa sipor yapıyo;D diye seyretsin....
Ooooh ne güzel dünya beee.... Bunlar yarın marsa gitseler, marslılara da aynısını yapmaya kalkarlar.....:love::ROFLMAO::ROFLMAO:

Uefa diye bahsettiğimin, Fifanın kumanda sahibi olduğunu daha evvelden @Sinan sayesinde konuşmuştuk zaten...:ka:

Üst Alt