2018 DK F Grubu M:3 | Meksika 0-3 İsveç | MS | 27 Haziran | TRT Spor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK F Grubu M:3 | Meksika 0-3 İsveç | MS | 27 Haziran | TRT Spor

meksika için iyi olmuş olabilir 2. olmak.
Yarın akşam diri belçika ingilizleri yenerse, belçika meksikanın değil isweç in rakibi olacak...;D
Hesapta bir yanlisin var sanki üstad. Lider liderle nasil eslesecek.
evet haklısın. İhtimallerden kavram karmaşası olmuş. uyarı ve düzeltme için teşekkürler.....
belçika yenerse; belçika - meksika ve ingiltere-isweç oluyor..

O zaman ingilizler yeniversin hadi bu seferlik... ....;D

Benim kafa da karışık hesaplar içinde, maçların dağınık grup sıralaması ile oynanmasından dolayı eşleşmeleri karıştırdık..
Bana uydun seninde kafayı karıştırdık, farkedemedin galiba .
Bu grubun eşleşmesi belçika değil brezilya grubu ile oluyor.

Meksika almanyanın mallığından sonra, avantajını koruyamama mallığının cezasını brezilyanın rakibi olarak çekecek..

Son düzenleme:
Benim kafa da karışık hesaplar içinde, maçların dağınık grup sıralaması ile oynanasından dolayı eşleşmeleri karıştırdık..
Bana uydun seninde kafayı karıştırdık, farkedemedin galiba .
Bu grubun eşleşmesi belçika değil brezilya grubu ile oluyor.

Meksika almanyanın mallığından sonra, avantajını koruyamama mallığının cezasını brezilyanın rakibi olarak çekecek..
Rengim ortalik iyice karisti ben gidiyorum.

İsveç'in ben dahil kimse hakkını veremiyor malesef. Yaptıkları inanılmaz büyük iş.

Eleme gruplarında Hollanda gibi ekolü geçtiler. Playoff'larda İtalya'yı 60 sene sonra kupaya götürmediler, Kupa gruplarında ise Almanya gibi kupanın en büyük favorisini 80 sene sonra gruplarda bıraktılar.

Üstelik bunu İbrahimovic gibi "megastar" sonrası yapıyorlar. En büyük yıldızı Forsberg olan bir takımdan bahsediyoruz. Büyük iş yaptı Jan Andersson.

İsveç tıpkı ataları Ragnar Lothbrook önderliğindeki Vikingler gibi sessiz ama derinden ilerliyor. Eleme gruplarında Hollanda, playoff'larda İtalya ve şimdi de gruplarda Almanya'yı saf dışı bıraktılar ve lider olarak İsviçre'nin karşısına çıktılar. Kibir abidesi İbrahimoviç de çatlıyordur kıskançlığından. Çünkü onun olduğu İsveç milli takımı sadece 2006'da grup 2. olarak üst tur görmüş ve son 16'da elenmişti en fazla. Avrupa Şampiyonalarında da en fazla çeyrek finali vardı. Uzun uzun yolları aşan bu İsveç'in önünde ise şimdi İsviçre gibi kendi ölçülerinde bir rakip var.

Üst Alt