2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1

Rakiplere bakınca Fransa oluyor hak eden tabiki ama her maçı 120 dk oynayarak finale çıkmak da kolay iş değil ve 4 milyon nüfuslu ülkeden söz ediyoruz sonuçta.
Ters açıdan bakarsak diğerine görece kolay rakipleri 90 içinde yenemeyip 2 sini penaltılar vasıtasıynan birini uzatmaların 2. devresinde yenmiş yani bariz galibiyetleri de yok ucu ucuna galibiyetler.Gelip şimdi fransayıda yenebilirler o ayrı ama bu iki takımı teraziye koyarsak fransa daha zorlu bir yoldan geldi

Fransa kazanir bence

Hirvatistan defansi henuz hizli bir hucum hatti ile karsilasmadi,mbappe zorluk cikaracaktir

.
f1c75b20b2141c00ee0eaede9cdb18d4.jpg

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

Deschamps mali kupayi alamazsa ülkeye sokmasinlar.

Belcika finale kalsaydi ne güzel Belcika ya giderim public viewing de maci izlenir eglenir ertesi gün geri gelirdim diye düsünüyordum ama maalesef olmadi.

Hirvatlari nedense daha sempatik buldugum icin onlarin kazanmasini istiyorum.

Şimdiden tebrikler Leo. Turnuvanın en güçlü kadrosu rahat alır finali komaya düşmüş Hırvatistana karşı herhalde.
Turnuvanin favorisiydi zaten Fransa ama belli olmaz yinede Hırvatlar sakat.
Eski heyecan yok ama burda, Zidane li Henry li Thuramlı zamanlar ile alakası yok.

Envoyé de mon Huawei P20 Pro en utilisant Tapatalk

Giroud yerine şu kadroda Lacazette olsa acayip olabilirdi Frans , Şuan bile manyak güçlüler Giroud batırıyor takımı

Üst Alt