2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Final | Fransa 4-2 Hırvatistan | MS | 15 Temmuz | TRT 1

jeromeboateng-cropped_5vyfrnqcupjs1vlmyse96qtwz.jpg

martins-indi-asna.jpg

Daha çok vardır geriye gidersek

Almanya ilk 11'inde birkaç tane Alman vardı en azından yav.

Hırvatistan’ın kazanmasını diliyorum çünkü buraya kadar futbol oynayarak geldiler. Fransa için ayni şeyleri söylemek zor. Ancak hislerim Fransızlar 1 tane uyduruk gol atıp üzerine yatarak alacak diyor. Yine de kendi ülkesinde düzenlenen turnuvada Ronaldo’suz Portekiz’e final kaybedecek kadar loser bir hocaları varken umudumu koruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hırvatistan’ın kazanmasını diliyorum çünkü buraya kadar futbol oynayarak geldiler. Fransa için ayni şeyleri söylemek zor. Ancak hislerim Fransızlar 1 tane uyduruk gol atıp üzerine yatarak alacak diyor. Yine de kendi ülkesinde düzenlenen turnuvada Ronaldo’suz Portekiz’e final kaybedecek kadar loser bir hocaları varken umudumu koruyorum.

ewt ahbab fakat unutmayalim ki hrwatlar yaklasik 10 senedir birlikte oynayan bir core'a sahip ayriyetten de danimarka macinda fln cok bisey oynamadilar hatta denmarkin izledigim maclarda ustun oynadigi tek takim olabilir u know.

ewt ahbab fakat unutmayalim ki hrwatlar yaklasik 10 senedir birlikte oynayan bir core'a sahip ayriyetten de danimarka macinda fln cok bisey oynamadilar hatta denmarkin izledigim maclarda ustun oynadigi tek takim olabilir u know.

Fransa’nın o kadroyla çok daha iyi oynaması lazım. Adamlar City’e karşı oynayan orta sıra EPL takımı gibi oynuyorlar. O yüzden acayip gıcık oluyorum. Bu altında son model Mercedes S350 varken 70 km ile gitmek gibi.

zor maç ancak favorim hırvatistanın arkasında durmak mecburiyetindeyim kazanacaklarına olan umudum çok fazla olmamakla beraber kazanmamaları içinde hiçbir sebep olmadığını düşünüyorum.rebic modric kramaric perisic mandzukic rakitic gibi adamları kadrosunda barındıran bir kadronun kaybetmesini istemem açıkcası.

Fransa’nın o kadroyla çok daha iyi oynaması lazım. Adamlar City’e karşı oynayan orta sıra EPL takımı gibi oynuyorlar. O yüzden acayip gıcık oluyorum. Bu altında son model Mercedes S350 varken 70 km ile gitmek gibi.

ewt iyi oynamadiklarina istirak edebilirim
gerci kim harbiden iyi oynuyor ki ahbab
france belgium england fln hikaye
biraz brazil iyi oynuyordu
hrwatlar yeri gelince
okadar yani !!!!

Monaco
Atletico Liverpool Besiktas Milan
Barcelona Inter Real
Frankfurt Juve Inter

vs

Tottenham
Stuttgart Real Barcelona Atletico
ManU Chelsea Juve
PSG Atletico Chelsea

EK MADDE 34. - 14 Nisan 1992 tarihinde , Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Fransa Cumhuriyeti Hükümeti arasında imzalanip Bakanlar Kurulunun 4 Mayıs 1992 tarih ve 92/2991 sayılı kararıyla onaylanarak yürürlüge girmiş olan Anlaşmaya göre kurulan Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu, "Galatasaray Üniversitesi´ne dönüştürülmüştür.

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Fransa Cumhuriyeti Hükümeti arasında 14 Nisan 1992 tarihinde İstanbul’da imzalanan Galatasaray Eğitim ve Öğretim Kurumu’na ilişkin ekli Anlaşmanın onaylanması; Dışişleri Bakanlığı’nın 27/4/1992 tarihli ve KİGM/KİİK-I-3099-2668 sayılı yazısı üzerine, 31/5/1963 tarihli ve 244 sayılı Kanunun 3 üncü ve 5 inci maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 4/5/1992 tarihinde kararlaştırılmıştır.

GALATASARAY EĞİTİM VE ÖĞRETİM KURUMU’NA İLİŞKİN OLARAK
FRANSIZ CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ İLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ HÜKÜMETİ
ARASINDA ANLAŞMA

MADDE 4

Kurumun eğitim dili Fransızcadır.

GALATASARAY LISESI

Destekledigim takim ingiltereydi ama hirvatlari belcika ile beraber surpriz goruyordum

Fransa almanya brezilya gibi olagan suphelilerden birinin finale gelmesi normal ama hirvatlarin kazanmasini isterim

Bu arada hirvatlar kazanirsa suna sevinebiliriz , eleme grubumuzdan gelerek , ve bize kaybettigi 5 puan yuzunden eleme oynayarak buraya katilan bir ekip

Bu vesile ile tekrar kura sanssizligimiza vurgu yapalim

Tek takimin turnuvaya direk gittigi gruplarda eslestigimiz takim dunya kupasi finalisti , belki de sahibi

B liginde olmamiz ve bu yuzden en guclu 12 takimla eslesemememize ragmen uluslar ligindeki 2 rakibimiz de , birak avrupayi dunya kupasinda ceyrek final yapan rusya ile isvec

Akil almaz bir sanssizlik mi diyeyim bilmiyorum . Belcikanin bu jenerasyonunun cikis doneminde bizim gruba geldigini, diger gruptaki ekibin 2014 dunya sampiyonu almanya oldugunu , buna ragmen gruptan ciktigimizda play off taki rakibimizin de 2018 dunya kupasi finalisti hirvatistan oldugunu da ekleyim

Bunu aciklayabilecek biri var mi , pes yahu

Üst Alt