2018 DK H Grubu M:3 | Senegal 0-1 Kolombiya | MS | 28 Haziran | TRT Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK H Grubu M:3 | Senegal 0-1 Kolombiya | MS | 28 Haziran | TRT Spor

v53red-png.23955

sen-png.23958
c80ecv-png.23957
col-png.23963

U4DEEB.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası H Grubu 3. Maç
Senegal - Kolombiya
Samara Arena
28 Haziran 2018
17:00

İki takımında gruptan çıkmasını istiyorum. Umarım maç berabere biterde Japonlar kaybeder. Başka türlü ikisi de çıkamaz.

Favori kim derseniz tartışmasız Kolombiya. İlk maçtakinin şanssızlık olduğunu Polonya maçında gösterdiler. İyi bir James'İn ne kadar özel bir oyuncu olduğu da görüldü.

İki takımında gruptan çıkmasını istiyorum. Umarım maç berabere biterde Japonlar kaybeder. Başka türlü ikisi de çıkamaz.

Favori kim derseniz tartışmasız Kolombiya. İlk maçtakinin şanssızlık olduğunu Polonya maçında gösterdiler. İyi bir James'İn ne kadar özel bir oyuncu olduğu da görüldü.
bende bu ikisinin çıkmasını isterim. naga tatile gitsin başına bi iş gelmeden yada fiyatı artıp başka talipleri çıkmadan

çoktan anlaşmış olsak, kupayla istanbula uğrasın derdim ama sakatlanma riskini de es geçemiyorum yaşından dolayı.
Daha ilerisi çok zor ve ağır maçlar olacak...

Senegal'in ön tarafı muazzam. Mane-Balde-Sarr-Niang. Özellikle kontra ataklarda çok fark yaratır bu 4'lü. Senegal top tutacak bir takım değil bu sıkıntı ama boş alan bulduğunda uçurtma gibi giderler.

Kolombiya mutlak kazanmak zorunda, risk alacak. Bu Senegal için avantaj.

senegalliyiz,kolombiya hakeme oynaması pen6 almaya çalışması nedeniyle en antipatik takım benim için Dk'da

davinson sancez çok salak bir stoper,totnımı da çok yakıyo yakar da daha çok,ilk maçta onun hatasıyla gol yediler

Nasıl penaltı değil. Hakeme yanlış açıdan izlettiler. Arka açıdan penaltı olduğu net. Diz bölgesine yakın bir yerde müdahale var ayağa

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt