2018 DK H Grubu M:3 | Senegal 0-1 Kolombiya | MS | 28 Haziran | TRT Spor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK H Grubu M:3 | Senegal 0-1 Kolombiya | MS | 28 Haziran | TRT Spor

Onur doğru değerlendirme yapmış bencede. Aptal kelimesin yerine biraz daha az kırıcı kelime seçe bilirdi ama belki de.

İçerik olarak olan durumu deklare etmiş. Bizim geofrayda da zihinsel sorunlar mevcut gerci ama ciddi anlamda.

Onurdan bana ne ? acikcasi ilk kez gordugum bir uye , umrumda da degil .. ben surekli insanlarin fikirlerini beyan etmesine alintilarla curutme girisimine itiraz ettim burada

fikrine katilmadiginiz her kisiye , her gorusune bir karsit tez uretmek ve bunu katiyen ikna olmamak dusturuyla devam ettirmeniz mi gerekiyor ?

bu konu ozelinde yapmadigim bir yorum oldugu belli bu dediklerimi

Katılmadığımız fikre cevap vermemize de izin vermiyorsun artık heral? Adamın sunduğu verileri kabul etmeyen yok, o verilerden bir sonuca varmış, o verileri yorumlamış ve insanlar o sonuca itiraz ediyor sağdan soldan atlama. Ki forumun amacı bu, fikirleri tartışmak..

Onur doğru değerlendirme yapmış bencede. Aptal kelimesin yerine biraz daha az kırıcı kelime seçe bilirdi ama belki de.

İçerik olarak olan durumu deklare etmiş. Bizim geofrayda da zihinsel sorunlar mevcut gerci ama ciddi anlamda.

Haklısın aptal kelimesi o şekilde anlaşıldı. Zekanın etkenleri üzerine de net bir şey söylemedim bu arada. Sporla kültürün beraber anılmasından gelişmişlik şablonunda değerlendirdim bunları, dolayısıyla zeka.

Belki de yatırımdan ya da başarıdan ziyade refah üzerine, barış, insan hakları üzerine değerlendirilmiştir. Böyleyse argüman direkt çöker.

Big

Senegal'e elbette üzüldüm ama sen Japonya maçında 2 kez öne geçip kazanamazsan, bugün beraberlik yeterken kaybedersen hiç kusura bakma.

Üst Alt