2018 DK Son 16 | Hırvatistan (3) 1-1 (2) Danimarka | MS | 1 Temmuz | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 DK Son 16 | Hırvatistan (3) 1-1 (2) Danimarka | MS | 1 Temmuz | TRT 1

1-png.23730

cro-png.23735
22-png.23728
den-png.23747

5sSJRr.jpg

2018 FIFA Dünya Kupası Son 16
Hırvatistan - Danimarka
Nizhny Novgorod Stadyumu
1 Temmuz 2018
21:00

Ben gruplarda Danimarka'yı beğenmedim tek maç olmasından dolayı penaltılara götürme veya çok ilginç pozitif bi top oynamazlarsa Hırvatlar rahat geçer ''bence'' .

Hırvatlar çok formda. Danimarka'nın savunması fena değil ama ileride tamamen Eriksen'e bakan bir takım. Sisto,Jorgensen falan hiç iyi değil. Poulsen bir şeyler yapmaya çalışıyordu ama Fransa maçında cezalıydı.

Hırvatlar 2008'de Almanya'nın, 2016'da İspanya'nın önünde grubunu lider bitirmişti ama 2008'de bize, 2016'da Portekiz'e kaybetmişti. Bakalım bu kez ileri gidecekler mi? Önleri de açık bu turda.

Kazanırlarsa muhtemelen İspanya ile eşleşecekler. Tam bir orta saha kapışması görürüz o maçta.

2-0 Hırvatistan tahminde bulunayım bende bari.

Sıkıcı maç olma ihtimali mevcut Danimarkanın oyun anlayışından dolayı

Danimarka oyunu kilitlemeye çalışacak. Hırvatların orta sahası efsane ama ileride kilit açacak oyuncusu yok. Perisic belki yapabilir ama o da dar alanda çok etkisiz olabiliyor.

Bana uzatmaya hatta penaltılara gidecek maç gibi geliyor. 0-0 veya 1-1 gibi biter maç.

Akdeniz insani vs iskandinav

iki mac uzerinden olsaydi Hirvatlar deler gecerdi.

Ama tek mac oldugu icin ve danimarkanin buz gibi insanlari bu tur yuksek adrenalinli maclarda sanki mahalle macina cikarcasina rahat olduklari icin danimarka diyorum. 0-1 veya 2-1 gibi tek farkli galibiyet alirlar. penaltilara uzamaz. danimarka ilk golu atarsa hele uc modric bile acamaz o kilidi

Üst Alt