2018 Dünya Kupası Hazırlık Maçları Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası Hazırlık Maçları Takip Başlığı

DfVTfTjUYAAffu-.jpg

Umtiti bence de cok abartiliyor. Bir de daha yeni 2023'e kadar uzattilar kontratini.
4 milyon euro garanti ücreti ve 60 milyon euro serbest kalma maddesi vardi. neymar transferinden sonra tüm oyuncular kulüplerini tehdit etmeye basladilar. 9 milyon euro garanti para istiyordu, yüksek ihtimal 6-7 milyona anlasma saglamislardir. serbest kalma bedeli de mecburen yaziliyor ispanya'da, onu da 500 milyon euro'ya yükselttiler.

Brezilya'nin tempo sorunu var

Bu is sadece bireysel yeteneklerle olmaz takim halinde tempo olmali

Bu arada tempo derken hizli oyundan bahsediyorum

Şu ana kadar ki izlenimim Almanya çok hazır görünmüyor ama ilerleyen turlarda yine açılacaklardır.

Fransa'da net bir santrafor sorunu var. Çok fazla dış şut kullanmak zorunda kalıyorlar.

Brezilya çok hazır. Bilhassa Neymar-Jesus-Coutinho arasında müthiş bir uyum var. Takım Neymar ekseninden çıkmış. Haldur huldur yerine kontrollü ve çok dengeli oyun oynuyorlar. Firmino ve Ederson'u yedek durumunda göreceğiz bu turnuvada. Ve çok iyi bir hocaları var bu sefer Çiçe.

Belçika bütün golleri altıpas dan atmış. Nasıl dövmüşler arkadaş kaleyi 7 dakika özet çıkmış.

Hangi yönleri daha iyi

İkisini karşılaştırırsanız müteşekkir kalırım.

İlk kaleci Ederson olsa, Ederson daha iyi kaleci demeyecektiniz sonuçta.

Hangi yönleri iyi veya kötü sen zaten biliyorsundur. Ederson oynasa ben alisson oynamalıydı derdim doğru diyorsun. Edersoncusun sanırım sende. Neyse ben kendi açımdan değerlendireyim.

Çizgi performansı
Konsantrasyon
Refleks
Bireysel performans.

bunun yanında ederson kadar ayak tekniği, pas kabiliyeti, oyun başlatma becerisi yok. Ama sıfırda değil bu konuda, Yine alan hakimiyetini de çok ön plana çıkarmam ama orda da zayıf değil.

artı olarak kerim, Roma'ya Alisson'un yaptığı etki ile City'ye Edersonun yaptığı etti aynı değil. Roma adına inanılmaz işlere imza atan harika bir kaleci performansı gösteren bir alisson beckeri ben bir adım öteye koyarım. Takımının düştüğü kilit anlarda hep sahneye çıktı. Güven duygusunu vermeyi başardı.

Ederson tarafından bakarsak City gibi bir takımda kalecinin çok ön plana çıkmayacağını kabul ediyorum. City'nin oyununda ederson'un etkisi yadsınamaz ama kalecilik meziyetlerinden daha çok oyuna etkisi vardı hep bu yönü övüldü bu sezon.

Ayrıca ben bir otorite değilim kendi fikrimi belirttim buna ek olarak Brasil'in hocası da bu kararı vermiş. Çiçe brezilyanın son yıllarda gördüğü en iyi antrenör. Ayrıca Taffarel de var orada onun da görüşü alınmıştır. İkna olman yönünde veri oluşturabilir.

Hangi yönleri iyi veya kötü sen zaten biliyorsundur. Ederson oynasa ben alisson oynamalıydı derdim doğru diyorsun. Edersoncusun sanırım sende. Neyse ben kendi açımdan değerlendireyim.

Çizgi performansı
Konsantrasyon
Refleks
Bireysel performans.

bunun yanında ederson kadar ayak tekniği, pas kabiliyeti, oyun başlatma becerisi yok. Ama sıfırda değil bu konuda, Yine alan hakimiyetini de çok ön plana çıkarmam ama orda da zayıf değil.

artı olarak kerim, Roma'ya Alisson'un yaptığı etki ile City'ye Edersonun yaptığı etti aynı değil. Roma adına inanılmaz işlere imza atan harika bir kaleci performansı gösteren bir alisson beckeri ben bir adım öteye koyarım. Takımının düştüğü kilit anlarda hep sahneye çıktı. Güven duygusunu vermeyi başardı.

Ederson tarafından bakarsak City gibi bir takımda kalecinin çok ön plana çıkmayacağını kabul ediyorum. City'nin oyununda ederson'un etkisi yadsınamaz ama kalecilik meziyetlerinden daha çok oyuna etkisi vardı hep bu yönü övüldü bu sezon.

Ayrıca ben bir otorite değilim kendi fikrimi belirttim buna ek olarak Brasil'in hocası da bu kararı vermiş. Çiçe brezilyanın son yıllarda gördüğü en iyi antrenör. Ayrıca Taffarel de var orada onun da görüşü alınmıştır. İkna olman yönünde veri oluşturabilir.
Alisson'u dikkatli hiç izlemedim ciddi sordum soruyu.

Üst Alt