2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya

Yav sen tarkanın canerin olduğuna inanıyorsun da ben müller in bastian ın olduğuna niye inanmıyım.Podolski yide bu işlere alet etmeye çalışmışlar ama yememiş anadolu çocuğu
Tarkan caner bakımlı ninnoşlar, müllerin günahını alıyorsun adam saçını bile taramıyor el insaf :) Adamın hası müller...

calismalarima gore 2. turda berezilyaya elenecekler. hurmetler
Brezilyanın ya da almanyanın gruplarında lider çıkacağını biliyoruz hepimiz üstat dolayısıyla karşılaşırlarsa teknik olarak finalde ancak karşılaşırlar ki ben de almanya-brezilya finali bekliyorum zaten, hürmetler...

Keramettin TANRIVERDİ

Genel Koordinatör
Yönetici
Administrator
Bastian mı :asd: üstad şu hareketleri sevmediğin biri yapsaydı ne derdin acaba

Messi ile Ronaldo yapsa ikisi de tarihin en büyük ipneleri olurdular ama bunlar delikanlı işte.

Maksat kendi dediğinin aksi bile iddaa edilmesin, eden herkes cahil olsun.

Messi ile Ronaldo yapsa ikisi de tarihin en büyük ipneleri olurdular ama bunlar delikanlı işte.

Maksat kendi dediğinin aksi bile iddaa edilmesin, eden herkes cahil olsun.
Yok üstat hareket yanlış tabii ki...Ben müller hakkında konuşuyordum provoke edildim...Mesela müllerin böyle bir fotosu yoktur zira adam delikanlı, hürmetler...

Hayri P. Cund

Moderator
Yönetici
Moderatör
Brezilyanın ya da almanyanın gruplarında lider çıkacağını biliyoruz hepimiz üstat dolayısıyla karşılaşırlarsa teknik olarak finalde ancak karşılaşırlar ki ben de almanya-brezilya finali bekliyorum zaten, hürmetler...
surprizler olacaktir ustad bilhassa serbia grubu lider bitirebilir tas gibi takim
almanya daha suudilere karsi gulunc duruma dusuyor h. macinda

Mehmet Eroğlu

Tecrübeli Üye
Tarkan caner bakımlı ninnoşlar, müllerin günahını alıyorsun adam saçını bile taramıyor el insaf :) Adamın hası müller...
Üstad şimdi diyorsunki Müller çirkin bakımsız olamaz ama "Almanya'daki gizli ibne löw'dür " dedin.Şimdi senin iddaalarını göre çirkinler top olmuyorsa söyle bana bunların hangisi daha çirkin :D

Üstad şimdi diyorsunki Müller çirkin bakımsız olamaz ama "Almanya'daki gizli ibne löw'dür " dedin.Şimdi senin iddaalarını göre çirkinler top olmuyorsa söyle bana bunların hangisi daha çirkin :D
Müller tabii ki...Löw'ün ibne olma ihtimali yüksek zira çok bakımlı olması ve evli olmasına rağmen baba olmaması iddiaları güçlendiriyor ki hakkında ibne olduğuna dair haberler de çıktı;

Löw dismisses gay and toupee rumours

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Ya Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz.

sent via GSC

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Uğur'un sevdiği adamlar delikanlının hası

Sevmediği adamlar ipne.

Sanırım mevzu bu.
Baydı yav nereye baksak homofobik mesajlar. Hayır bir insan niye bu kadar çok dillendirir bunu ilginç yani.

Konuya giriyoruz kimler ne yazmış diye bakacağız her yerde yok şu ibne yok o bundan daha ibne yok öbürü daha ibne.

Noluyoruz yav.

sent via GSC

Baydı yav nereye baksak homofobik mesajlar. Hayır bir insan niye bu kadar çok dillendirir bunu ilginç yani.

Konuya giriyoruz kimler ne yazmış diye bakacağız her yerde yok şu ibne yok o bundan daha ibne yok öbürü daha ibne.

Noluyoruz yav.

sent via GSC
Yok üstat arkadaşlar soruyor gırgırına yoksa bana ne ki bu konu hep Gökhan Çıra diye eski altyapılı futbolcumuzdan çıktı. Transın biriyle evlenmiş. Altınorduluları önermişlerdi renktaşlar, bizim altyapıyla alakalı ben de hem erce hem de berke aynı gökhan gibiler dedim onları beğenen arkadaşlar makara yaptı nerede görseler bu da mı; şu da mı sence top diye sorup alay ediyorlar ben de kırmıyorum takılıyorum devam ettiriyorum. Baydıysam kusura bakma ama sormasınlar o zaman üstat :)