2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya

Ne yani delikanlı prince poldi'nin gizli ibne olduğuna mı inanıyorsun? Adamlar özgüvenli delikanlılar şaka yapmışlar...Ayrıca almanları severim ama hitzslperger'in ibne olduğunu da ben söyledim linki bıraktım...Sıkıntı yok yani... :)
Yav sen tarkanın canerin olduğuna inanıyorsun da ben müller in bastian ın olduğuna niye inanmıyım.Podolski yide bu işlere alet etmeye çalışmışlar ama yememiş anadolu çocuğu

calismalarima gore 2. turda berezilyaya elenecekler. hurmetler
agzindan-bal-akmak-1600x1038.jpg

sevdiginiz topcunun tor olduguna inanmiyor da
sevmediginize bu yaftayi nasil yapistiriyorsunuz? hurmetler demiyorum, esefler

Brezilyanın ya da almanyanın gruplarında lider çıkacağını biliyoruz hepimiz üstat dolayısıyla karşılaşırlarsa teknik olarak finalde ancak karşılaşırlar ki ben de almanya-brezilya finali bekliyorum zaten, hürmetler...

surprizler olacaktir ustad bilhassa serbia grubu lider bitirebilir tas gibi takim
almanya daha suudilere karsi gulunc duruma dusuyor h. macinda

Tarkan caner bakımlı ninnoşlar, müllerin günahını alıyorsun adam saçını bile taramıyor el insaf :) Adamın hası müller...
Üstad şimdi diyorsunki Müller çirkin bakımsız olamaz ama "Almanya'daki gizli ibne löw'dür " dedin.Şimdi senin iddaalarını göre çirkinler top olmuyorsa söyle bana bunların hangisi daha çirkin :D
33cdb7fd-8cb6-11e7-b3ce-f80f41fc6a62

Üstad şimdi diyorsunki Müller çirkin bakımsız olamaz ama "Almanya'daki gizli ibne löw'dür " dedin.Şimdi senin iddaalarını göre çirkinler top olmuyorsa söyle bana bunların hangisi daha çirkin :D
33cdb7fd-8cb6-11e7-b3ce-f80f41fc6a62
Müller tabii ki...Löw'ün ibne olma ihtimali yüksek zira çok bakımlı olması ve evli olmasına rağmen baba olmaması iddiaları güçlendiriyor ki hakkında ibne olduğuna dair haberler de çıktı;

Löw dismisses gay and toupee rumours

Baydı yav nereye baksak homofobik mesajlar. Hayır bir insan niye bu kadar çok dillendirir bunu ilginç yani.

Konuya giriyoruz kimler ne yazmış diye bakacağız her yerde yok şu ibne yok o bundan daha ibne yok öbürü daha ibne.

Noluyoruz yav.

sent via GSC
Yok üstat arkadaşlar soruyor gırgırına yoksa bana ne ki bu konu hep Gökhan Çıra diye eski altyapılı futbolcumuzdan çıktı. Transın biriyle evlenmiş. Altınorduluları önermişlerdi renktaşlar, bizim altyapıyla alakalı ben de hem erce hem de berke aynı gökhan gibiler dedim onları beğenen arkadaşlar makara yaptı nerede görseler bu da mı; şu da mı sence top diye sorup alay ediyorlar ben de kırmıyorum takılıyorum devam ettiriyorum. Baydıysam kusura bakma ama sormasınlar o zaman üstat :)

Üst Alt