2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: Almanya

Müller, rekora ne kadar yaklaşabilir ?

29511389_2117752904909002_2184435330828301279_n.png
Müller kadar bicimsiz bir futbolcu hayatimda görmedim. Resmen Odun ayakli diyorsun, bir anda manyak birsey yapiyor. 89Dk ortalikta yok bir anda gol atmis. Tuhaf herif
Muller bizde herkes küfür eder ama işte bunu anlamak mesele

Bu Alemin Tek Kralı

Bu Alemin Tek Kralı

Feghouli'ye bile mizmizlaniyoruz, sadece assist gol yapiyor diye (Fegh'in bu arada Teknigi Müllerin 4-5 kat üstünde). Müller kosar savasir, sakar gibi dolanir. Positioning de ise Ronaldo'dan sonra en iyi adamdir bence. Nerede duracagini cok ama cok iyi biliyor

Bu Alemin Tek Kralı

Feghouli'ye bile mizmizlaniyoruz, sadece assist gol yapiyor diye (Fegh'in bu arada Teknigi Müllerin 4-5 kat üstünde). Müller kosar savasir, sakar gibi dolanir. Positioning de ise Ronaldo'dan sonra en iyi adamdir bence. Nerede duracagini cok ama cok iyi biliyor
Adam inanılmaz çalışkan ve zeki sezgisi müthiş düz oyuncu ama inanılmaz faydalı
Fegde bundaki profesyonellik olsa keşke
Bu Alemin Tek Kralı

DdO7kifX4AIDqvN.jpg

Ya Rab Insallah Reus yine sacma sapan sakatlanip bir turnuva öncesi daha sakatlanmaz.. Yeter artik ben aglicam o nun yerine

-----------------------------------------Neuer-----------------------------------
Kimmich--------------Hummels-------------------Rüdiger/Süle------------------Hector
---------------------------------Kroos--------Khedira/Gündogan-----------------
Müller-----------------------------------Özil----------------------------------------Reus
------------------------------------------Werner------------------------------------

Gönül isterdi Sane sagda Reus solda oynaip Müllerin yedek kalmasi..

DdO7kifX4AIDqvN.jpg

Ya Rab Insallah Reus yine sacma sapan sakatlanip bir turnuva öncesi daha sakatlanmaz.. Yeter artik ben aglicam o nun yerine

-----------------------------------------Neuer-----------------------------------
Kimmich--------------Hummels-------------------Rüdiger/Süle------------------Hector
---------------------------------Kroos--------Khedira/Gündogan-----------------
Müller-----------------------------------Özil----------------------------------------Reus
------------------------------------------Werner------------------------------------

Gönül isterdi Sane sagda Reus solda oynaip Müllerin yedek kalmasi..

Reus en fazla yedek olur,fazlası değil. Sane her türlü oynar. Şu anda Müller'den de Reus'tan da kat kat formda.

Neuer 1 dakika bilr oynamadı sakatlıktan çıktıktan sonra. Bayağı riskli bir hamle olur bence turnuvaya götürmek.

Petersen Rudy ve Tah bunlar sürpriz oldu. Hele hele Petersen. Ben Wagner'i alır kadroya diyordum.

sent via GSC

Reus en fazla yedek olur,fazlası değil. Sane her türlü oynar. Şu anda Müller'den de Reus'tan da kat kat formda.
Reus sakatliktan sonra Patronun kim oldugunu gösterdi yeniden. Birde Sane Milli Takimda pek iyi oynamiyor.
Müller bu Sezonun genelinde kötü oynadi (hele Büyük maclarda)

Löw de maalesef baya takintili cikti. Philipp Max ne etti sana Lan !? Plattenhardt i alip Max'i almamak neyin kafasi.

Reus sakatliktan sonra Patronun kim oldugunu gösterdi yeniden. Birde Sane Milli Takimda pek iyi oynamiyor.
Müller bu Sezonun genelinde kötü oynadi (hele Büyük maclarda)

Löw de maalesef baya takintili cikti. Philipp Max ne etti sana Lan !? Plattenhardt i alip Max'i almamak neyin kafasi.

Müller o takımın kilit ismi. Kolay kolay kesilemez. Reus'u severim ama Sane'yi oynatmamak ayıp olur bu performansıyla. Ayrıca Kroos'un yanında Goretzka oynayabilir. Şaşırmam.

4 oyuncu kadrodan çıkarılacak. Tahminen yeri garanti olmayan ve kadrodan çıkarılma ihtimali olan adaylar bunlar:

1. Neuer/Trapp
2. Tah / Ginter
3. Rudy (orta saha da bence en zayıf halka)
4. Gomez / Petersen / Reus / Brandt

Petersen veya Gomez ikilisinden birini saf dışı bırakır kesin diye düşünüyorum. Normalde 3 forvet alınır turnuva için kağıt üstünde ama ihtiyaç duyulduğunda Müller de forvet olarak oynayabildiği için Werner'in yeri garanti olduğundan ya Gomez ya da Petersen ikinci forvet olarak turnuvaya gider.

Petersen muhtemelen kadro dışı kalır Gomez'e daha çok güveniyor Löw.

Stoperlerden de Tah saf dışı kalır bence çünkü bizim Ginter sağ bek/stoper/sağ bek/ ön libero oynayabiliyor. Kimmich tek sağ bek. Onun alternatifi olabilecek adamlar Ginter ve Rüdiger.

Sağlam bir Reus herdaim fark yaratır ama güvenilir yola çıkılır mı orası muamma. Ben olsam kesinlikle Reus'u Brandt'a tercih ederdim her türlü.

sent via GSC

Almanya adına fark yaratacak tek adam var hücum hattında, o da Reus.

Müller eski günlerinden çok uzakta, Sane ise Milli takıma henüz adapte olamadı.
City de oynadığı topun yarısını bile oynayamadı daha Milli Takımda.

Yukarıda da yazdım Reus'u kadroya dahil etme riskine her türlü girilir. O adam fark yaratabilecek nadir oyunculardan birisi.

sent via GSC

Neuer 1 dakika bilr oynamadı sakatlıktan çıktıktan sonra. Bayağı riskli bir hamle olur bence turnuvaya götürmek.

Petersen Rudy ve Tah bunlar sürpriz oldu. Hele hele Petersen. Ben Wagner'i alır kadroya diyordum.

sent via GSC

Wagneri Almadiki Kadroya, Onun Yerine Freiburglu Peterserni Aldi.O Zaten Daha Iyi Oynuyor.

Işte diyorum ben de ben Wagneri alır diye bekliyordum sadece.

Bence Petersen iyiydi bu sezon. O berbat takımı neredeyse tek başına ligde tuttu.

sent via GSC

Işte diyorum ben de ben Wagneri alır diye bekliyordum sadece.

Bence Petersen iyiydi bu sezon. O berbat takımı neredeyse tek başına ligde tuttu.

sent via GSC

Evet Kesin. Petersen OlmasaydI Freiburg Küme Düserdi. Bence Zaten Brandtdan Vazgecer Cünki Son Maclarda Leverkusende Pek OynamadI O.Petersen Cok Iyi Bir Futbolcu,Keske Bizim Cim Bomda Oynasa.

Üst Alt