2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: İspanya | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 Dünya Kupası'na Gidecek Takımları Tanıyalım: İspanya

Bir daha olması çok zor olacak olan 3 turnuvayı üst üste kazandıkları 2008-2010-2012 sonrası milli takımları çöküş içerisinde. Kadroyu yenileyemediler bir türlü. Alttan bekledikleri seviyede oyuncu gelmiyor.

Yarı final büyük başarı olur net.

29570795_2119412468076379_3678328791569586146_n.png

Her bölge için çok iyi kadroları var ama liderleri yok.

Iniesta o rolden uzakta artık, Ramos ise Milli takımda hiç yapamadı bunu.

Orta sahaları muhteşem yalnız, her oyuncu oynasa olur.

Hiç sevmem bunları ama yapçak bir şey yok şampiyonluklarını şimdiden kutlarım.
Efsane bir orta sahaları var,Silva-İsco ikilisi yeter

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forvet hattında eksikleri var bence. Kadronun gerisi efsane ama

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hücum hattı tırt geri kalan tarafları iyi.en fazla çeyrek final kura şansı,şansa bala penaltılarla falan belki ilk 4 e atar kendini

Birbirine benzeyen çok oyuncu var. Mesela bir tane patlayıcı oyuncusu yok. Koke,Silva,İniesta,Thiago seviye olarak olmasa da stil olarak benzer. Busquets'de özel işler yapan biri değil zaten. Mutlaka İsco ve Asensio'nun 11 oynaması lazım bu takımda.

Forvet hattı da kötü değil bence. Aspas çok çok iyi sezon geçirdi. Rodrigo'da iyiydi ama ben olsam yine de onun yerine Morata'yı alırdım. Formu vasat olsa da kalitesi çok daha iyi.

Birbirine benzeyen çok oyuncu var. Mesela bir tane patlayıcı oyuncusu yok. Koke,Silva,İniesta,Thiago seviye olarak olmasa da stil olarak benzer. Busquets'de özel işler yapan biri değil zaten. Mutlaka İsco ve Asensio'nun 11 oynaması lazım bu takımda.

Forvet hattı da kötü değil bence. Aspas çok çok iyi sezon geçirdi. Rodrigo'da iyiydi ama ben olsam yine de onun yerine Morata'yı alırdım. Formu vasat olsa da kalitesi çok daha iyi.

" Birbirine benzeyen çok oyuncu var " cümlesi bana nedense Almanya milli takımını hatırlattı.. Bence İspanya en az almanya kadar şampiyon adayı. ikisi de sistem takımı sadece costanın performansı belirleyici olacaktır.

Üst Alt