2018 TFF Süper Kupa | Galatasaray (4) 1-1 (5) Akhisarspor | MS | 5 Ağustos | ATV - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 TFF Süper Kupa | Galatasaray (4) 1-1 (5) Akhisarspor | MS | 5 Ağustos | ATV

Cakira biraz gereksiz yuklenilmis . Once hatayi kendimizde arayalim , tekrar izledim , pozisyon kirmiziymis . Kabul ediyorum ciddi hata

Ama cuneyt fb ile super kupa oynarken umut a penalti vermedi mi , super finalde yapmadigi bir faul yuzunden dia yi atmadi mi , daha 2 ay evvel en kritik macimizda gomis e vermese penaltiyi mac ve belki sampiyonluk gidebilirdi

Ama bunun karsiliginda disaridan gol yedirdi , bir fb deplasmaninda faullu iki gol yedirdi bize kaybettik

Bugunku de hakem icin bicak sirti bir pozisyondu , bence kirmizi ama sari diyen de var (forumda bile)

Surekli her aydinus ve cakir ciktiginda ayni yorumlari yapiyoruz ama en cok kupa alan sampiyon olan da biziz

Bugun hic haketmedik , alsaydik da bu gecerliydi

Forum yine yangın yerine dönmüş tek maçla :D sezon öncesi böyle şeyler olabileceğini normal karşılamayı öğrenirsek tepkimizin boyutu da o kadar düşük olur.Belli ki sezon başı hazırlığımız erken form tutmamak üzerine kurulmuş ki gayet doğrudur.Eleme oynamayamayacağızı göz önüne alırsak ilk 5-6 hafta çok berbat bir futbol oynayacağımız gerçeğiyle de yüzyüze geliriz.Rakiplerimiz de fırtına gibi girebilir lige.İşin doğasında bu var.Eleme oynamıyorsan takımın kendisini bulması Eylül ayını buluyor.O yüzden ilk 5-6 haftada oynanan futbol beni çok ilgilendirmiyor lakin bu periyotta bir şekilde en az kayıp yapıp kopmamak lazım fazla.İlerleyen dönemlerde form bulup arayı kapatma şansımız olur o zaman.Fener maçına kadar ivmeyi yukarı doğru çevirebilirsek o maçlar beraber zıplama yapabiliriz.İlk 5-6 haftaya baktım.Zorlayacak 1-2 maç var.Fikstürümüz de güzel yani.İlk maçı alırsak 3'te 3 le başlayabiliriz.Ondan sonra kayıp olsa da telafisi olur

Konya Ankara yolu bildiğin kızılay trafiği gibi en çok bu insanlara üzüldüm mutlu mesut dönemedik neyse canımız saolsun. Şunu net gördük takım komple çok kötü oynadı o ayrı ama gomis resmen silmiş takımı kafasından. Keşke hanry sinan muğdat başlasaydık maça. Neyse cümleten iyi geceler.

Bazı renkdaslar kendine gelsin artik
Dunden beri sosyal medyada garip garip seyler görüyorum. Dün üzülmeyen yoktu elbette kötü sekilde kaybettik kupayi asil can sıkan bu oldu ama ah vah edecek bir durum yok, bir şekilde ligi almaya bakacagiz.

Sartlar ortada, rakipler de ucup kacmiyor. Gecen yilki sinerjiyi tekrar oluşturursak en buyuk favori yine biziz.

21 kez sampiyon olmusun , 2 tane aslanlar gibi avrupa kupan var, türkiye kupasıydı superiydi falan filan febe bejeke ikisini toplasan bir GS etmiyor. Muzende 15 tane olan kupayi bir finalde kaybettik diye isyan moduna girmenin manasi yok

Her finali alcaz diye bir kaide yok.

Tamamen lige odaklanmak lazim.

Üst Alt