2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2016 yılında Riva Florya satılmadan önce de aynı 1 milyar 'dı

Ne yapalım Riva-Florya yok yere elimizden gitti bak nasıl güzel sadece 1 milyar liracık borç alacak farkımız var diye sevinmemi mi bekliyorsun reis ?
Yok aksine ben herkes rivadan katrilyonlar gelecek diye beklerken hatta ucuza gitti hırsız diyenlere rağmen maksimum 700 trilyon gelecek demiştim ben haklı çıktım...

Daha önce yazmıştım renktaş riva kısmi dahil, florya değil...

Oradan gelecek olan da 250 trilyon rivadan, 600 trilyon da floryadan maksimum...Bu şu demek 300 trilyon daha borcumuz kalacak buna 150 trilyonluk sermaye atışı dahil değil...2019'da bu iş bitecek 1 senedir yazıyorum sürekli...
3 senede tekrardan 1 milyar liraya çıkacağı için sıkıntı yok.

Florya ve Riva dahil mi?
Daha önce yazmıştım renktaş riva kısmi dahil, florya değil...

Oradan gelecek olan da 250 trilyon rivadan, 600 trilyon da floryadan maksimum...Bu şu demek 300 trilyon daha borcumuz kalacak buna 150 trilyonluk sermaye atışı dahil değil...2019'da bu iş bitecek 1 senedir yazıyorum sürekli...
Yıl olmuş 2018 bu arada. Trilyon katrilyon.... Hayırdır?

Bu borç sıfırlanması zor bu faiz, zarar tablosu ile devam edersek.

Şampiyonluk şart bu ve belki seneye de

Yıl olmuş 2018 bu arada. Trilyon katrilyon.... Hayırdır?

Bu borç sıfırlanması zor bu faiz, zarar tablosu ile devam edersek.

Şampiyonluk şart bu ve belki seneye de
Birileri istedi diye hela parası milyondan liraya inmedi renktaş:) Hususi katrilyon yazıyorum ki atomu parçalamadığımız, holding olmadığımız, devlet idare etmediğimiz gerçeği yüzlere çarpsın... Hayatında 100 bin lira pardon 100 milyarı bir arada görmeyenler atıp tutmasın diye :)Hürmetler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Galatasaray'ın nasıl bir çürümüş bir sistem olduğunu çok güzel gösterdi bugünkü olaylar.
Adam milyonlarca vurgun yapmış, yaptığı hırsızlıklarını belgeleyen nice belgeler ortaya konmuş, hayrisi mayrisi çıkıp ibra etmek zorundasınız diye böğürüyor anasını satayım.
Şurda kaç aydır maaş alamayan sporcular, hadi onları geçtim, sıradan işçiler var. Onların da emeklerini çalan adam "bilmediğiniz şeyler var" diye ibra ediliyor!
Bu kulüp bundan sonra radikal değişim geçirmedikçe, hayrilerden mayrilerden kurtulmadıkça daha da çürümeye devam edecektir.

Adnan Başkan'a iade-i itibar yapılmalıydı bilakis Mustafa Başkan özre gerek yok sen gel dedi :) Bilemedim şimdi...Bence Mehmet Karlı'yı döversek de Adnan Başkan aramıza geri döner sonra chp yönetimine girmek için galatasaray'ı basamak yapan memo kartlı bize j!accuse j'accuse diye bağırır çağırır güneş ışığında çakan muşta şimşekleriyle :)

2018 yılı bütçesi; 83 milyon 943 bin 510 bin lira gelir, 153 milyon 364 bin 334 lira gider olarak oy çokluğuyla onaylandı. :mad::mad::mad::cry::cry::cry::cry:

Üst Alt