2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu hain tekrar seçilirse Galatasaraya dair ümidimi tamamen yitiririm gerçekten.

sent via GSC
Taraftar ciddi anlamda izin vermeyecektir en azından öyle bir ihtimal varsa da seçim günü taraftar orayı basar çünkü artık herkes ciddi anlamda dolu geldiği taktirde bildiğimiz aziz yıldırım ve taraftar arasındaki gerginliğin en az 100 katı oluşacaktır ki ciddi sıkıntılar yaratır :D

Bu hain tekrar seçilirse Galatasaraya dair ümidimi tamamen yitiririm gerçekten.

sent via GSC
Tekrar seçilemez rahat ol başkan :) seçilse bile Galatasaray her zaman ayağa kalkar sıkıntı yok, allahtan ümidini kestiğin an gaflete düşersin galatasarayımız bizi ne zaman yarı yolda bıraktı ki :) hürmetler...
Fazla romantik bakıyorsun olaya.

Ben realist olmayı tercih ederim.

sent via GSC

Bu kulüp düzelmez arkadaşlar. Açıkcası umarım şampiyon oluruz ama bugünlü rezilliği hayatım boyunca unutmayacağım. Ölene kadar Galatasaraylıyım ama bu haysiyetsiz köpeklere kaybedecek 1 kuruş param yok. Hadi güle güle.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fazla romantik bakıyorsun olaya.

Ben realist olmayı tercih ederim.

sent via GSC

Baktığımız zaman ben ortada 1 iktidar savaşı görüyorum ama profil olarak bizi kurtaracak bir çözüm getiren bir lider ve ekip ortada yok. Kimin yiyeceğini ve daha insaflı yiyeceğini tayin etmek için seçime gidiyoruz sanki sürekli.

Satmak vs değil ama profil değişmeli. Taraftara açılıp bir şekilde yönetimlerde söz hakkı sahibi olmalı akıllı insanlar.

Koskoca profesyonel kulüp amatör kişilerin elinde amatör zihniyet ile yönetiliyor.

Bu kulüp düzelmez arkadaşlar. Açıkcası umarım şampiyon oluruz ama bugünlü rezilliği hayatım boyunca unutmayacağım. Ölene kadar Galatasaraylıyım ama bu haysiyetsiz köpeklere kaybedecek 1 kuruş param yok. Hadi güle güle.

Para vermeden destekle zaten gidip storedan alış veriş yapınca aracı firmaları zengin ediyorsun yahut gs destek deyince telekom firmalarını ama sen sarı kırmızı kal daima zira hoşca kalmanın tek yolu :)

Para vermeden destekle zaten gidip storedan alış veriş yapınca aracı firmaları zengin ediyorsun yahut gs destek deyince telekom firmalarını ama sen sarı kırmızı kal daima zira hoşca kalmanın tek yolu :)

Kalbimizin ne şekilde attığı belli zaten. Kırgın da olsak kızgın da olsak yine takip ediyoruz ama koşulsuzca maddi destek olma devri bitti artık. Mustafadan sonra Dursun veya türevleri gelecekse hiçbir anlamı yok tüm bunların. Bir kulüp bu kadar rezil edilmez, yazık ya, ayıp yahu. Ali Sami Yen’in kemikleri sızlıyordur. Bunlarda hiç mi utanma yok gerçekten inanamıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kalbimizin ne şekilde attığı belli zaten. Kırgın da olsak kızgın da olsak yine takip ediyoruz ama koşulsuzca maddi destek olma devri bitti artık. Mustafadan sonra Dursun veya türevleri gelecekse hiçbir anlamı yok tüm bunların. Bir kulüp bu kadar rezil edilmez, yazık ya, ayıp yahu. Ali Sami Yen’in kemikleri sızlıyordur. Bunlarda hiç mi utanma yok gerçekten inanamıyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Desteğin mühimi dualı olanıdır paralı olanı değil hürmetler renktaş :)

Daha önce yazmıştım renktaş riva kısmi dahil, florya değil...

Oradan gelecek olan da 250 trilyon rivadan, 600 trilyon da floryadan maksimum...Bu şu demek 300 trilyon daha borcumuz kalacak buna 150 trilyonluk sermaye atışı dahil değil...2019'da bu iş bitecek 1 senedir yazıyorum sürekli...

yani sermaye artırımı olmasa borç tamamen kapanmayacak öyle mi floryadan 600 geleceği ne malum

DÜn göz göre göre hep birlikte hırsızlığı, yolsuzluğu güle oynaya ibra ettiler. Böyle olmasının tek sebebi de liseden arkadaş olmaları ve liseden gelen ilişkilerine bağlı hukuk dışı çıkar ağlarının ortak parçaları olmaları. Neyse ülkemizi çağ atlatanalra laf etmek bize düşmez tabi. Ne de olsa koskoca lise.

DÜn göz göre göre hep birlikte hırsızlığı, yolsuzluğu güle oynaya ibra ettiler. Böyle olmasının tek sebebi de liseden arkadaş olmaları ve liseden gelen ilişkilerine bağlı hukuk dışı çıkar ağlarının ortak parçaları olmaları. Neyse ülkemizi çağ atlatanalra laf etmek bize düşmez tabi. Ne de olsa koskoca lise.
Adnan Polat'ı ibra etmeyenler şimdi dursun özbek'in ibra edilmesine kızmasınlar zira riyakarlık çok belli oluyor o zaman üstat üstelik adama iadei itibar da yapmadı mustafa başkan sen yine de gel dedi alay eder gibi olmadı bu...

Adnan Polat'ı ibra etmeyenler şimdi dursun özbek'in ibra edilmesine kızmasınlar zira riyakarlık çok belli oluyor o zaman üstat üstelik adama iadei itibar da yapmadı mustafa başkan sen yine de gel dedi alay eder gibi olmadı bu...

Adnan Polat'ın ibra edilmeyip Canaydın ve Dursun Özbek'in ibra edilmesinin tek sebebi liseli-lisesiz ayrımı. Bu sadece ayrımcılık da değil. Büyük oranda illegal bir yapının parçası olma güdüsü. Akıl var mantık var yahu nasıl böyle uygulamalar olabiliyor. 3'ü de kulübü berbat yönetmişken sadece 1'i ibra edilmiyor.

Adnan Polat'ın ibra edilmeyip Canaydın ve Dursun Özbek'in ibra edilmesinin tek sebebi liseli-lisesiz ayrımı. Bu sadece ayrımcılık da değil. Büyük oranda illegal bir yapının parçası olma güdüsü. Akıl var mantık var yahu nasıl böyle uygulamalar olabiliyor. 3'ü de kulübü berbat yönetmişken sadece 1'i ibra edilmiyor.
Nerede o mehmet karlı denen zola hayranı :) niye özbeki itham etmedi? Ondan sonra niye özbek ibra edildi esas soru neden dün adnan polat'a iadei itibar yapılmadı? İlk düğme bir defa yanlış iliklendi tamamının çözülmesi lazım ki baştan tekrar her şey düzgün gitsin.

Üst Alt