2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurul Takip Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray Kulübünün 2018 yılı olağan mali genel kurulu 31 Mart'ta yapılacak. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek genel kurul, saat 10.00'da başlayacak.

- Özbek ibra bekleyecek

Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı Dursun Özbek, mali genel kurulda kendi dönemiyle ilgili üyelerin ibrasını isteyecek.
Galatasaray'ın 22 Ocak 2018 tarihinde düzenlenen olağanüstü genel kurulunda başkanlık yarışını Mustafa Cengiz'e karşı kaybeden Dursun Özbek'in dönemi, mali ve idari bakımdan ibraya sunulacak.

Gündem
1. Açılış,
2. Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın oluşması,
3. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi,
4. Kulüp başkanı ya da görevlendirdiği kişinin sunuş konuşması,
5. Faaliyet raporunun sunulması,
6. Denetim Kurulu raporunun okunması,
7. Raporlar hakkında görüşme,
8. Yönetim Kurulu’nun Mali ve Yönetsel bakımdan aklanmasının ayrı ayrı görüşülerek karara bağlanması,
9. Denetim Kurulu'nun aklanmasının görüşülerek karara bağlanması,
10. Disiplin cezası alan üyelerin, başvurularının görüşülüp ayrı ayrı karara bağlanması,
11. 2018 yılı bütçe tasarısının görüşülmesi ve bütçenin karara bağlanması,
12. Dilekler.

Yav arkadaş şöyle en iyi Gsaray forumuyuz şu kadar kongre üyesi üyemiz var da biriniz de çıkın forumumuzu temsilen bizlerin Gs ile derdini anlatın. Taraftarın ve forumun sesini anlatın, nelerden şikayetçi olduğumuzu söyleyin. Saygıdeğer kongre üyelerimize çağrımdır, çıkın bizim için konuşun...

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yavas yavas spor alanindan elimi cekip acilan onlarca hayata dair konuya deginmeye karar verdim denilebilir , tesbitin dogru

spor ve klup adina soyleyeceklerimizi soyledik , GS ile omur curutecek halimiz yok , hobi olarak ilgilenmeye devam elbet , yarin da gidip dursunun ibrasizligi icin gerekeni deneyecegiz , olur ya da olmaz

ama artik bu meseleler yerine saglik , astronomi , teknoloji ve ulasim gibi faydali konularda forumu bilgilendirmeye karar verdim .. Eskiden boyle basliklardan sikayetciydim , ama baktim ki guzel gidiyor , bu arada ben mention ya da o sag ustteki kirmizi bildirim butonuna basmiyorum , eski forumda 10 binlere cikmisti , hic basmamaktan

20 yıllık soygunlar nasıl ibra edildiyse bunlar da ibra edilir. Zaten ibra edeceklerin büyük bir kısmı da daha önce soyguna karışmış veya onlara destek vermiş kişiler, sınıf arkadaşları, koridor kankaları, izcilik kulübü yoldaşları filan.

O kadar da değil yav.Mahkemeye falan gider 2-3 yıl sonra bir şekilde ibra olur.Zaten ibra olacağı belli bir şey ama şampiyonluk daha önemli.
Dursun'un ibra edilmemesi bundan sonra başkan olacaklara iyi bir mesaj olur kulübün babalarının çiftliği olmadığını anlarlar belki.Adam 1 lira olsa da kar yapacağım diye geldi yüz milyonlarca lira zarar etti.Bunun hiç yaptırımı olmayacak mı?Bir de yeniden aday olabilirim diyor adam.

Dursun'un ibra edilmemesi bundan sonra başkan olacaklara iyi bir mesaj olur kulübün babalarının çiftliği olmadığını anlarlar belki.Adam 1 lira olsa da kar yapacağım diye geldi yüz milyonlarca lira zarar etti.Bunun hiç yaptırımı olmayacak mı?Bir de yeniden aday olabilirim diyor adam.
Olmalı tabi ama ibra edilmeyeceğini zannetmiyorum.

Ben de ibra edilmeme olasılığını yüksek görüyorum.40-45 yaş altı üyelerin etkisi çok fazla oldu son seçimde.Yine ağırlıklı olarak salonda bu kişilerin olacağını düşündüğümden ibra edilmeme olasılığı bence daha yüksek
İbra olayı farklı bir durum.Galatasaray'da ibrasızlık olmaz deyip ibra edecek çok üye var.Daha önce bile açıklama yapanlar oldu.

Yavas yavas spor alanindan elimi cekip acilan onlarca hayata dair konuya deginmeye karar verdim denilebilir , tesbitin dogru

spor ve klup adina soyleyeceklerimizi soyledik , GS ile omur curutecek halimiz yok , hobi olarak ilgilenmeye devam elbet , yarin da gidip dursunun ibrasizligi icin gerekeni deneyecegiz , olur ya da olmaz

ama artik bu meseleler yerine saglik , astronomi , teknoloji ve ulasim gibi faydali konularda forumu bilgilendirmeye karar verdim .. Eskiden boyle basliklardan sikayetciydim , ama baktim ki guzel gidiyor , bu arada ben mention ya da o sag ustteki kirmizi bildirim butonuna basmiyorum , eski forumda 10 binlere cikmisti , hic basmamaktan
seneye kombine alıp maçlara da gitmezsin reis

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt