2018 | Yılın Hayal Kırıklığı Performansı (Galatasaray) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2018 | Yılın Hayal Kırıklığı Performansı (Galatasaray)

hiç katılmıyorum. Selçuk, Eren, Feghouli bile olabilir ama Belhanda değil.

Gerçi nasıl hayal ettiniz de hayaliniz kırıldı bu da göreceli :)

Rezalet dedigin kariyerde 3 sampiyonluk var + Nice'de de iyi bir sezon gecirmis. en azindan 5 iyi sezonu var net olarak
tariginda 2 sampiyonlugu var. Iyi mi?

Belhanda Montepellier + az bucuk nice seni kirmiyim haric rezalet.

Kiew bosuna habire yollamadi bunu, schalke bosuna tutmadi bunu. Kiewin baskani cok ama cok iyi fiyata sattik dedi, resmen bunlar enayi dedi

hiç katılmıyorum. Selçuk, Eren, Feghouli bile olabilir ama Belhanda değil.

Gerçi nasıl hayal ettiniz de hayaliniz kırıldı bu da göreceli :)

Feguli kötü değil ki geçen sezon o kadar maç kaçırmasına rağmen 6 gol 9 asist yaptı bu sezon da mobbinge rağmen çıktı 3 4 maçtır taş gibi top oynuyor.

Eren ve Selçuk'dan bir şey bekleyen var mıydı hayal kırıklığı olucak bilemiyorum.

tariginda 2 sampiyonlugu var. Iyi mi?

Belhanda Montepellier + az bucuk nice seni kirmiyim haric rezalet.

Kiew bosuna habire yollamadi bunu, schalke bosuna tutmadi bunu. Kiewin baskani cok ama cok iyi fiyata sattik dedi, resmen bunlar enayi dedi

Ya sacmalama tarik 18e bile girmiyor bu ne bicim ornek
kievde samp olurken 52 macin 46sinda oynamis herif, sonra yollamislar yollamamislar bana ne

eren gecen sene 560 dk oynamis ligde, 6 mac ediyor toplasan
dunyada milyonlarca topcudan butun yanlis ornekleri nasil buluon
3 ligde 4 sampiyonluk yasamis adamin kariyerine laf atmayalim sevmiyoruz diye
bir sampiyonluk haric pek bir önemi yoktu ukrayna sampiyonluklarinda. Zaten schalke dönemine hic girmiyorum bu rezaletin

U6Tn.gif

Ben genel olarak Fernando demistim cunku bizim Belhanda'dan beklentimiz ilk baslarda cok farkliydi o sorun oldu zaten. Bu adam bir 10 numara degil ama geldigi gunden beri o gozle bakildi.

Şu konu bile taraftarların futbola bakışını açıklar nitelikte. Belhanda'dan Hagi performansı falan mı bekliyordunuz acaba AMA 10 NUMARA diyip yorumlamaya başlayacaksanız hiç yormayın kendinizi. Yukarıda biri Kiev falan demiş, Kiev mali olarak nasıl bi sıkıntıya düştüğünü bilmez, elinde değerli ne var ne yok hepsini gönderdiğini bilmez ama gelir futbol uleması sıfatıyla her konuda insanın ufkunu açan yorumlar yapar :) Tarık falan da demiş ona yazacak bir şey yok zaten :)

Üst Alt