2019/20 Kulüp Formaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
0_Arsenal-leaked-kits.jpg

Ucu de tuhaf. Ic saha formasinda klasikten bu kadar uzaklasmaya gerek yok. Barcelona tarihinde kareli forma yok. Hirvatlar disinda kimseye yakismiyor zaten. Juve formasi parcali olmaz cubuklu olur, bu ezelden beridir boyledir. Ortadaki pembe cizgi sacma ve cirkin.

Juve genis polo yakali ince cubuklu giyer. Bu hep boyle olmustur ve boyle olmalidir. Sirf Amerikalilara forma satacaklar diye yaptiklari kepazelikten baska bir seyle aciklanamaz. Suna baksana

98ed1d69998633.5b94f8b062b5d.jpg

Inter de cok kotu bence ama en azindan orjinale bir yerinden baglaniyor, tamamen bagimsiz degil. Ayrica sahada enteresan durabilecek bir desen.
son 2-3 yıldır adidas sponsor zaten

sıçmış bırakmış adidas

Tek suclu Adidas degil

Hadi formayi Adidas'a yukledik

Arma isi ne olacak? Koskoca kulup yillarin armasini bombos bir harf ugruna satti

Suc Juve'yi yonetenlerdedir

Arma olayına tepkiyi anlamıyorum.

Juve özelinde dahi arma ilk defa değişmiyor

Biraz incelendiğinde bazen küçük bazen baya baya büyük değişimler olmuş.

Bu senelerde minimalist tarzlar gözde ve ben de çok beğeniyorum açıkçası.

Rangers'ın forma üstü arması, Liverpool'un arması(ki eski halide en iyilerden biriydi) bence gayet şık duruyorlar.

Arma olayına tepkiyi anlamıyorum.

Juve özelinde dahi arma ilk defa değişmiyor

Biraz incelendiğinde bazen küçük bazen baya baya büyük değişimler olmuş.

Bu senelerde minimalist tarzlar gözde ve ben de çok beğeniyorum açıkçası.

Rangers'ın forma üstü arması, Liverpool'un arması(ki eski halide en iyilerden biriydi) bence gayet şık duruyorlar.

Armada kucuk degisiklikler yapmakta bir ya da kulubun gecmisine selam cakmakta bir sikinti yok zaten

Rangers ve Liverpool arma degistirmediler. Kulup hala eski armasini kullaniyor, sadece forma uzerine islenen arma kulup armasi degil. O armalar da Liverpool ve Rangers'in eski armalari, oyle kafadan uydurulmus seyler degil yani

Juventus ise yillarca Juventus'u Juventus yapmis seyleri alip (cunku bir futbol kulubunun benligi armasi ve formasidir) cope atarak globalist bir politikayla havali bir 21. yuzyil markasi olmaya calisiyor. Futbol oyununun ruhuna ters

Üst Alt