2019/2020 Futbol ve Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fizik kondüsyon yerlerde, şu işi bi toparlasak iyi takım olcaz. Yazın oynanan Afrika kupası, transferlerin geç gelmesi vs hep negatif etkiledi takımı. Hazırlık maçlarında oynayan takımla şu anki takımın alakası yok, neredeyse tamamı farklı oyuncular.
Sadece tek anlayamadığım Mariano ve Marcao. Bunlar niye sürünüyor, izahı yok.

Alberto hocanın bu konuda bir planı vardır inşallah.

Fizik kondüsyon yerlerde, şu işi bi toparlasak iyi takım olcaz. Yazın oynanan Afrika kupası, transferlerin geç gelmesi vs hep negatif etkiledi takımı. Hazırlık maçlarında oynayan takımla şu anki takımın alakası yok, neredeyse tamamı farklı oyuncular.
Sadece tek anlayamadığım Mariano ve Marcao. Bunlar niye sürünüyor, izahı yok.

Albertini hocanın bu konuda bir planı vardır inşallah.

Değil.Yani bugun maçı seyrettiysen brugge son 20 dakika oyundan dustu.Adamlar genç olmasına rağmen yuruyecek halleri yoktu biz ise aksine diri kalan takımdık.Birde bu takım 3 tane maç ne olursa olsun 10 kişi oynadı.

Değil.Yani bugun maçı seyrettiysen brugge son 20 dakika oyundan dustu.Adamlar genç olmasına rağmen yuruyecek halleri yoktu biz ise aksine diri kalan takımdık.Birde bu takım 3 tane maç ne olursa olsun 10 kişi oynadı.

Nasıl değil yapmayın ya. Takımın ileri gidecek gücü yok gibi. İkili mücadeleleri kaybediyoruz, ya da hiç girmek istemiyoruz, dribbling atacak derman yok gibi oyuncularda. İzlerken yorgunluk daha doğrusu güçsüzlük hissi o kadar yoğun hissediliyor ki. Fatih hoca kendisi bile dedi fizik olarak hazır değiliz daha diye.
Brugge neden yoruldu onu ben de anlamadım. Bence onlar da kötü takımmış. Hepi topu 103 km koşmuşlar. Biz de 102.
İyi koşan ve alan paylaşımını iyi yapan bir takımla oynasak dediğim şey daha iyi ortaya çıkardı.

Nasıl değil yapmayın ya. Takımın ileri gidecek gücü yok gibi. İkili mücadeleleri kaybediyoruz, ya da hiç girmek istemiyoruz, dribbling atacak derman yok gibi oyuncularda. İzlerken yorgunluk daha doğrusu güçsüzlük hissi o kadar yoğun hissediliyor ki. Fatih hoca kendisi bile dedi fizik olarak hazır değiliz daha diye.
Brugge neden yoruldu onu ben de anlamadım. Bence onlar da kötü takımmış. Hepi topu 103 km koşmuşlar. Biz de 102.
İyi koşan ve alan paylaşımını iyi yapan bir takımla oynasak dediğim şey daha iyi ortaya çıkardı.

Elbette fizik olarak hazır değiliz ama çok kötu de değil bu takım.

Emre Mor bunca eksigine ragmen girer girmez fark yaratti. Bu cocuk kadro disi kalmaktan futbolu unutmustu 1 yildir nerdeyse, dusunun yani.(Onceden de cok bilmiyordu o ayri konu da...)

Takimdaki zaten eksik olan kondisyonu ve dinamizmi dusunursek, kendisinin 11 oynamasi gerektigini dusunuyorum.
Fegh su haliyle kanatta cok cok etkisiz. Bobrek tasi ameliyati + Afrika Uluslar Kupasi'nin sebep oldugu yorgunluk baya kendisini geriye atmis.
İlla oynayacak ise ortada oynamali bence Belhanda yerine.

Malatya maci cok onemli
Kayipsiz gecip fener macina basabas puan girmeliyiz
fener maci cok gergin olacak
Gecen seneki tuzaga bu sefer dusmemeliyiz
temiz oyunla 3 puani alip psikolojik ustunlugu de elde edersek ilk devreyi guzel geceriz

Modlugu biraktik tag mag hersey yok olmus vay be .d

Saka bi yana enseyi karartmayin. Haftaya en kötü beraberlik ile cikip Hoca da döner hal ederiz

Üst Alt