2019/2020 Futbol ve Şampiyonluk Nöbeti - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5 haftada 8 puan aldıysak 15 haftada 24 puan demek ilk yarıyı 28-30 puan civarı kapatırsak lig sonu düz mantık doğru orantı ile 55 puanla bitiririz. Bu puanla şampiyon olmak imkansız. geçmiş olsun

Sampionluk hedefi ile çıkan her takım deplasmanlarda sorun yaşıyor.

Bu sorunu çözen takım şampiyon olur bu sene.

Beşiktaş maçına kadar puan kaybı lüksü yok bu takımın.

şu halimizle seri yapmak çok kolay değil

fener'e göre belirlemek lazım hedefleri.

alanya'nın şampiyonluk mücadelesi vereceğini sanmıyorum.

o yüzden fener'den çok uzaklaşmadığımız müddetçe tehlikede değiliz diye bakıyorum tabloya.

haftaya da bu doğrultuda birinci öncelik yenilmemek olmalı bence. galibiyet olursa çok iyi olur ama yeneceğiz diye maçı riske atmak doğru olmaz.

şu halimizle seri yapmak çok kolay değil

fener'e göre belirlemek lazım hedefleri.

alanya'nın şampiyonluk mücadelesi vereceğini sanmıyorum.

o yüzden fener'den çok uzaklaşmadığımız müddetçe tehlikede değiliz diye bakıyorum tabloya.

haftaya da bu doğrultuda birinci öncelik yenilmemek olmalı bence. galibiyet olursa çok iyi olur ama yeneceğiz diye maçı riske atmak doğru olmaz.
Olması gerekeni söylüyorum ben, olur mu olmaz mı göreceğiz. Aptallıktan ve gerizekalılıktan 7 puan kaybettik, hepsini almalıydık.

Denizlispor Başkanı Ali Çetin'in basın toplantısı düzenlediği anda eski kulüp başkanı Süleyman Urkay, silahla toplantı salonunu bastı.

Kulüpte erken seçim kararı, kavga, gürültü bir şey çıkması. Kaosa ihtiyacımız var, kaos bizim ilacımız.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt