2019/2020 Kadromuz Nasıl Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019/2020 Kadromuz Nasıl Olmalı?

Evet Beyler, biz diger kuslar gibi baska takimlar gibi durmadan Sampiyonluga sevinecek kadar kücük degiliz. Su anda Kadromuz Bu:

46339
46341

Sözlesme/Kiralari biten:

Eren Derdiyok (Kontrati bitiyor)
Henry Onyekuru (kira bitiyor)
Semih kaya (kira bitiyor)
Ndiaye (kira bitiyor)
Selcuk Inan (kontrat bitiyor)
Mugdat Celik (kontrat bitiyor)
Sinan Gümüs (kontrat bitiyor)

Gelecek olan:
Luyindama (opsiyonu cekilecek)

Böylece Takimda 12 Yabanci bulunuyor.

Hangi mevkilere oyuncu almamiz gerek, ffp icin hangi oyuncular gitmeli. Yavastan kafadan kurmaya baslayalim

Son düzenleme:
şampiyonluk sevincini kesmek için daha çok erken..

Sivas maçından sonra kadro teknik mühendisliğine hepimiz soyunuruz ama şuan hala taraftar gömleğimiz üstümüzde ona saygısızlık etmeylim derim.

Diagne ve belhanda net gitmeli.feg konusunda kararsızım 20+ teklif gelirse şayet satılması uygun olur.Keza donkun sözleşmesi uzadı gitmesi gerekenler arasında.Mariano ve fernando da tekliflere göre satışları değerlendirilmeli.
Selçuk ve ndiaye asla takımda olmamalı.
Linnesin sözleşmesi bitti en çok onun durumunu merak ediyorum.kalmazsa çok üzülürüm.Yani kadroya en başta yazılacak isimlerden.
Aslında özet geçersek ffpden ötürü değerini bulan oyıncuyu satmak mantıklı duruyor

lyindama-marcao hariç değerini bulan her oyuncu satılmalı.
kiralık alınacaksa satın alma maddesi koyulmalı.
Daha az maaş-daha genç kadro felsefesi olmalı.
sakatlık problemi olmayan bonservisi elinde isimler daha iyi seeçenek olur. babel-ribery kanadına kimse hayır demez.

Diagne ve Belhanda yerine daha iyi oyuncular almalıyız. Mümkünse Onyekuru kalmalı. Bir adet orta saha almamız şart. Ndiaye hayal kırıklığı oldu biraz. Luyindama bana güven vermiyor, ondan emin değilim. Mariano artık yetersiz kalıyor bence. Özellikle savunmada zorlanıyor.

Diagne ve Belhanda yerine daha iyi oyuncular almalıyız. Mümkünse Onyekuru kalmalı. Bir adet orta saha almamız şart. Ndiaye hayal kırıklığı oldu biraz. Luyindama bana güven vermiyor, ondan emin değilim. Mariano artık yetersiz kalıyor bence. Özellikle savunmada zorlanıyor.

oynekuru kalacaksa satın alma belirlensin. 10m euro üstü çekerlersede kendi genç yeneğimizi bulmalıyız.

Diagne ve belhanda net gitmeli.feg konusunda kararsızım 20+ teklif gelirse şayet satılması uygun olur.Keza donkun sözleşmesi uzadı gitmesi gerekenler arasında.Mariano ve fernando da tekliflere göre satışları değerlendirilmeli.
Selçuk ve ndiaye asla takımda olmamalı.
Linnesin sözleşmesi bitti en çok onun durumunu merak ediyorum.kalmazsa çok üzülürüm.Yani kadroya en başta yazılacak isimlerden.
Aslında özet geçersek ffpden ötürü değerini bulan oyıncuyu satmak mantıklı duruyor
Linnes'in sözleşmesi Allaha şükür bir kaç hafta önce uzatıldı renktaş.

sent via GSC

Muslera
Linnes Luyindama Marcao XXX
XXX XXX
Feghouli XXX Onyekuru
XXX

En kötü 4-5 oyuncu alinmali 11'e. 3 orta saha, forvet ve bek

Mariano'yu da satmak lazim. Sakatlanmadi ama pili bitti. Fernando-Nagatomo sürekli mac kaciriyor, güvenilmiyor.​

diagne feg ve belhanda için toplam 40 milyon gelir elde edebilirsek eğer onyekuru ve ndiaye gidişiyle birlikte ayrıca ben fernandonun da gitmesi gerektiğini düşünüyorum ön tarafı komple değiştirmeliyiz

diagne +15
belhanda +10
feg +10
fernando +3
mariano +3
++ gidebilecek başka oyuncular

toplamda 50 civarı bir para kalabilir bu şekilde 8 oyuncu almak zorundayız bu durumda 1 as forvet 2 kanat 1 tane 10 numara 2 tane orta saha 1 yedek kanat 1 tane de sağ bek olmak üzere tabi 2. 1 forveti mitroglu kalacağını düşünerek yazmadım

8 üst düzey oyuncuyu bu parayla çıkartamayız o yüzden yine 1-2 mevkide kiralık üzerine gitmek güzel olacaktır

40 milyona 1 forvet 1 on numara 2 orta sahayı alıp 1 tane kanat'a 7-8 verip 2-3'e linnes tarzı 1 sağ bek bulabilirsek diğer kanat için ise bruma kiralaması gibi şeyler işimizi görür

Üst Alt