2023-2024 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben bu oyuncu kadrosuyla şöyle bir diziliş kurdum ve başarılı oldum (pc oyununda olsa da yine gerçeğe yönelik emareler veriyor)

Diziliş: 2-1-5-2

-------------------Muslera-------------------
--------Luyindama---------Marcao----------
--------------------N'zonzi--------------------
Mariano---Soso---Lemina----Belhanda---Japon
-----------------Falcao-----Babel------------------
Elinde hizli bir forvet varken neden Babel Falcaonun yanina koyuyorsun daha agresif basan kosan birisi lazim bence Andonede o tip bi oyuncuya benzuyir baktin Andone ile olmuyor Koyarsin Babeli yetekten oraya

En buyuk problem.9 Kişi kayseri top çevirdi alamadık, konya top çevirdi alamadık.Lemina bu işe biraz çare olacak gibi ama o da ne zaman hazır olur soru işareti.Birde 2 kanat oyuncusu defansa hiç yardım etmiyor.Dun hepimiz marianoya kızdık ama adam her pozisyonda kanat oyuncusu ile karşı karşıya kaldı feghouli birkere bile geri gelmedi.
Son 5 dakika kanata hep uzun oynadi adamlar Mariaonun boyu kisa diye yardima gidende hic olmadi

Bugun tottenham’i izleyen oldu mu bilmiyorum

Oynadiklari merkez oyunu gercekten cok iyi,bizim de en azindan sistem olarak bu tarz bir 4-4-2 oynamamiz gerekiyor Bana göre

Elbet bir gun formasyon degisikligi olacak

Bence sistemden dizilisten once takim fizik kondisyon olarak bitik. Cok temposuz ve yavas oynuyoruz. Oyuncularin bazilarinda kilo problemi bile var.

İsim isim bakınca ortalama ustu bir takım var sahada.Mesela bizim ortasaha ile forveti sevillada romada falan görsem şaşırmam iyi kadro kurmuşlar derim.Ama babel topu alıyor duruyor, feghouli alıyor duruyor, mariano duruyor, hareketli dediğimiz belhanda bile avrupa altı.Dunya yıldızı da olsa şu takıma hantal ve duran adam almayın.Bu takım zar zor feghouli ve fernandoyu zor taşıyordu şimdi buna mariano ve babel de eklendi.

Belhanda'nın sakatlığı iyi oldu bence 4-4-2 için harika fırsat Seri de 6,8 numara gibi oynamaktan kurtulabilir 9,5 numara gibi oynayabilir Denizli'nin tarifiyle

----------------------Muslera---------------------
---------Luyindama-----------Marcao-----------
Mariano--------------------------------Nagatomo
--------------------- Nzonzi------------------------
------------------------------------------------------
-----Feghouli---------Seri---------Babel----------
-------------Andone---------Falcao---------------

_________Lemina_Ömer
___Feg________________Emre
__________Andone
_______________Falcao

2Fast2Furios Edition
Sırf Pace'e bakılsa..

Belhanda'nın sakatlığı iyi oldu bence 4-4-2 için harika fırsat Seri de 6,8 numara gibi oynamaktan kurtulabilir 9,5 numara gibi oynayabilir Denizli'nin tarifiyle

----------------------Muslera---------------------
---------Luyindama-----------Marcao-----------
Mariano--------------------------------Nagatomo
--------------------- Nzonzi------------------------
-----Feghouli---------Seri---------Babel----------
-------------Andone---------Falcao---------------
Niye iyi oluyo ki o saglikliyken terim yapamiyo muydu 442?

Üst Alt