2023-2024 Sezonu Sistem ve Taktik Sohbet Başlığı - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Saracchi-Omer-Henry solda, Mariano-Lemina-Feghouli sagda, ortada geride Seri ileride Falcao ile bu seneyi istedigimiz yerde bitirebiliriz. Uzun boylu bir takim olmayabilir ama cabuk ve dikine oynayan bir grup olur. Yedeklerimiz de züper lig icin fena sayilmaz.

Dün Tsyi alıcı gözle izledim.

Ortadan çok zayıflar, atakları oradan yönlendirmek lazm keza Lemina - Sosa ile Marcao ise Sörloth ile oynamalı, sıkça defans arkasına top atıyorlar şişirme tarzı.

Nwakame ve Ekuban ise topu ayağına isteyen adamlar onları durdurmanın yolu ise defanstan çok ofans yaparak olur.

oynadıgımız 2 resmi maçta da oyuncuların eskisine göre mentalitesi değişmiş, hocanın taktiksel isteklerini sanki daha iyi algılayıp sahada uygulamaya calısıyorlar. önde basma işini genele yayamıyoruz ama oyuncuların kondisyonları yerinde iken bölüm bölüm bu baskılar basarılı oluyor.

Şu Babel gitmeyecekse sağ açık oynasa belki bir tık daha faydalı olur.iyi top kesiyor ve sağ ayak dışı ile top tepiklemez en azından

hoca elinden geleni yapmış ve iyi bir kamp dönemi gecirmiş.

mesela taylan rotasyon oyuncusu bile değilken şuan baya baya seri gibi olmuş

hocanin kadro kurarkende zorlandigini düsunmuyorum. herkesin yeri belli maceraya gerek yok. sağlam bir 11 su kadrodan rahat çıkıyor.

oynanan iki resmi maç ozelinde tespitlerim bunlar şampiyon oluruz demiyorum ama kadro cok güzel olmus. basta hocamiz olmak üzere herkesi tebrik ediyorum

babel için yararı olmayan bir linç uygulanıyor bu maliyetle alınması hataydı ama itin şeyine sokulacak adam değil babel. dün geceki maçta özellikle ilk yarıda gayet iyi performans sergiledi ama gerek forumda gerek Twitter da babel aşağı babel yukarı.
tamamıyla sürü psikolojisi gördüğüm.
onun dışında Terim in sanatkarlık dönemi bir sezon olabilir 2-3 nokta atışı takviyeyle.
Terim taktik bilmiyor işi ancak bambam diyenlerin ağzı açık kalacağı bir ustalık ötesi sezon beklentim gerçek olur inşallah.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Skor olarak one gectikten sonra topu geri alma suremiz uzuyor. Neftci bu mac donem donem neredeyse 20 25 pas yapti ust uste onlar topu kaybetmeyene kadar alamadik

prese dayalı set oyunu oynamaya başladık fakat erken oyundan düşüyoruz 2-3 dinamik topçu ilk 11e monte edil dimi bide mnuslera erken döndü mü tamamdır bu iş

önde basma yapmıyoruz ki bu büyük eksik ama burada hocaya bulmuyorum suçu çünkü falcao diagne ve feghouli ile önde basamazsın ki ardayı saymıyorum bile

emre belhanda taylan buna uygun ama pres öyle bir şey ki biri bozarsa herkes bozulur ve oyundan düşer

hoca son gelişinde ilk defa sezon öncesi takıma taktik olarak dokunmuş göründü

takım öne oynuyor ki bu önemli ve mümkün olduğunca hızlı paslaşıyor

kafası sahada devam ederse hoca okudukça iyi bir sezon mümkün

2 dinamik ve pas kalitesi fena olmayan ortasaha ve bir kanatla çok daha hızlı oynayabiliriz

Üst Alt