2019-2020 Sezonu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019-2020 Sezonu

Terim le fazla bisey degisen olay olmaz, yine baska günah kecisi buluruz ve yine bekleriz. Ha o varsa büyük ihtimall sampion da oluruz, ama ben artik iyi futbol görmek istiyorum. Topu alinca, ne yaptigimizi bilen bir takim görmek istiiyorum. Bizim kornerler bile calisilmamis, vallahi imkan olsa, bir hafta bunlar antremanda ne yapiyor izlemek isterim. Yani bi takim hic biseye mi calismaz?

Takim defansi yok
Orta saha kopuk
Feghouli sag kanat mi, yada Belhanda nin elini tutan adam belli degil
Atak oyun sablonu yok
Standart vuruslar hic calisilmamis, hep ilk direke gidiyor top

Terim le fazla bisey degisen olay olmaz, yine baska günah kecisi buluruz ve yine bekleriz. Ha o varsa büyük ihtimall sampion da oluruz, ama ben artik iyi futbol görmek istiyorum. Topu alinca, ne yaptigimizi bilen bir takim görmek istiiyorum. Bizim kornerler bile calisilmamis, vallahi imkan olsa, bir hafta bunlar antremanda ne yapiyor izlemek isterim. Yani bi takim hic biseye mi calismaz?

Takim defansi yok
Orta saha kopuk
Feghouli sag kanat mi, yada Belhanda nin elini tutan adam belli degil
Atak oyun sablonu yok
Standart vuruslar hic calisilmamis, hep ilk direke gidiyor top

En son hangi Galatasaray takiminin performansindan memnundun

Isik veren donem diyelim, tek mac cok yaniltici olur Kupa Canavari Turk Futbolunun Veliaht Prensi Hamza Hamzaoglu hocam les bir kadroyla hazirlik macinda Real Madrid'i yamultmustu mesela

Vallahi son dönem Mancini di, orda da malesef Deplasmana cözüm bulamadik, ama o zor gruptan ciktik, ve bana göre zaman zaman cok iyi futbol oynadik, hele takim olarak defans yapmayi ögrenmistik, tabiki ligte herkes dasak geciyordu bizim oyuncular. O sezon zaten fener sampion olsun diye hersey tff yerinden yapilmisti.

Vallahi son dönem Mancini di, orda da malesef Deplasmana cözüm bulamadik, ama o zor gruptan ciktik, ve bana göre zaman zaman cok iyi futbol oynadik, hele takim olarak defans yapmayi ögrenmistik, tabiki ligte herkes dasak geciyordu bizim oyuncular. O sezon zaten fener sampion olsun diye hersey tff yerinden yapilmisti.

Mancini oyununu defansif olarak kuvvetli gordugun icin mi begeniyordun Avrupa'da alinan sonuc icin mi?

Deplasman performansi fazla abartiliyordu bence de Mancini iyi bir hocaydi.

Yalniz TFF ne yapmisti, bu sezonki kadar fahis hatalar yok hafizamda ama mazide kaldigindan da oyle olabilir. Aydinlatirsan sevinirim. Cunku bu seneki oyuna hakemler bahane oyun yok ortada diyorsun, fakat o donemden iyi oyuna ragmen hakemle kaybettigimiz bir mac bile hatirlayamiyorum.

Olmazsa olmaz ön libero. Takımın en enn kilit noktası burası benim gözümde gerekirse varımızı yoğumuzu harcayalım ama gümbür gümbür oynayacak gerekirse tüm sahayı rakibe dar edebilecek acımasız geçit vermeyen bir ön libero alalım. Mesela Wanyama 'nın Celtic de oynayan hallerinde birisini bulamaz mıyız ? Marcao ve Luyindama gibi katil ruhlu şef oyuncuları bulan scout ekibimiz bence buraya da bir nokta atışı yapar

ön libero, 10 numara ve kanatlara çok sağlam adamlar lazım. İskandinav ülkelerinden genç bir forvet alırsakta fena olmaz.

Üst Alt