2019-2020 Yeniden Yapılanma Sezonu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019-2020 Yeniden Yapılanma Sezonu!

Sevmiyorum olum adamı ya. Allah Allah.

Sınır varken, sözleşmeler devam ediyorken nasıl yapacaksın 3 çöp 1 yıldızı. Takımda 10 kişi ile oynayamazsın sezon boyunca. Alt yapıdan da oyuncu olacak, yerli de olacak, ucuza yabancı da. Karavana yaparsan Tarık, Ontivero, Hajrovic gibileri bulursun. Drogba çok özel bir adamdı ama o bile bizim ölçeğimizde doğru yapılanma örneği değil asla.

Ayrıca inşallah gelişirse Yunus, Ribery, 66 nolu Arda, zamanında Belözpğlu, Telles, Bruma, ilk oynadığı dönemde Emre Çolak ve Semih gibi isimlerden aldığım mutluluğu 10 Drogba'ya da değişmem. Karakterleri ayrı onu bilemezsin, elinde büyüyorlar ve her evlat iyi olacak diye bir şey yok.

GERÇEKTEN KOPUKSUN
İşte 66 numaralı ardı ve semih demen de bu zihniyetin ürünü ayrıca o sözleşmeleri uzatan da selçuk inan yapan da tarık çamdal ünal aysaldır bir de atılan liketan çıkarım yapıyordun ya olm :) bak en büyük aysalcı sana like atmış :) hürmetler

valla onlar iftira hani nerede de ergin atamanı satıp can topksalı kollamaya başlayıp taraftarın istediği transferleri yapınca sildim dursunu
Ne iftirası yav şuanki topçuların maaşlarının bir kısmını bile sömürüyordur. Menajerlik paralarını da miss gibi cenk ergünle yiyordur şimdi. Hem başarısı yoktu hem de klübün borçlarını arttırdı. İşbilmez gereksiz hain in tekiydi. Kendi oteline dahi konaklama parası kesen, Yeğnini e sporun başına getirip 200000 civarı otel parası keserek ordan da bir güzel para haklayan onursuz biri. Yaptğı saçma sapan transfer hatalarını da unutmadık Bu adamın herhangi bir şeyini beğeniyorsan sen de ondan faydalanmışsındır demek ki

Ne iftirası yav şuanki topçuların maaşlarının bir kısmını bile sömürüyordur. Menajerlik paralarını da miss gibi cenk ergünle yiyordur şimdi. Hem başarısı yoktu hem de klübün borçlarını arttırdı. İşbilmez gereksiz hain in tekiydi. Kendi oteline dahi konaklama parası kesen, Yeğnini e sporun başına getirip 200000 civarı otel parası keserek ordan da bir güzel para haklayan onursuz biri. Yaptğı saçma sapan transfer hatalarını da unutmadık Bu adamın herhangi bir şeyini beğeniyorsan sen de ondan faydalanmışsındır demek ki
Alakası yok beni de çarptı bağış yaptım üye yapacaktı dolandırdı beni ben genel değerlendirme yapıyorum ama son tahlilde desteklemedim mustafa cengizin kazanmasını istedim

Alakası yok beni de çarptı bağış yaptım üye yapacaktı dolandırdı beni ben genel değerlendirme yapıyorum ama son tahlilde desteklemedim mustafa cengizin kazanmasını istedim
O adam hiçbir zaman Galatasaray menfaatlerini düşünmedi Hep bizim paramızı yedi boşa harcadı Ayrıca son zamanda ona oy vermek mantıksızdı zaten. Ama galatasaray tarihinin en tehlikeli adamıydı kurtulduk şükür.

Eğitim mi vermeye çalışıyordunuz o öğretim olmasın Mr. Alpay Nash :) Ayrıca arda ve semihi desteklemen de birçok şeyi ortaya koyuyuyor biz adam istemiyoruz burası galata saray-ı ocağı

Adam mı istiyoruz dedik. Alt yapıdan ilk çıktıklarında o halde değillerdi. Dönüştükleri şeyi görünce istemedik işte.

Her şeye cevabın var. Saldırmadan dur ve sus artık.

O adam hiçbir zaman Galatasaray menfaatlerini düşünmedi Hep bizim paramızı yedi boşa harcadı Ayrıca son zamanda ona oy vermek mantıksızdı zaten. Ama galatasaray tarihinin en tehlikeli adamıydı kurtulduk şükür.
Yok son seçim değil ocak seçiminde de mustafa cengiz kazansın istedim dedim baskın seçimi kastettim neden can topsakalı ve burçin aslanı listeye aldı çünkü

Üst Alt