2019-2020 Yeniden Yapılanma Sezonu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019-2020 Yeniden Yapılanma Sezonu!

Adam mı istiyoruz dedik. Alt yapıdan ilk çıktıklarında o halde değillerdi. Dönüştükleri şeyi görünce istemedik işte.

Her şeye cevabın var. Saldırmadan dur ve sus artık.
Tabii ki var boşa konuşmuyoruz hayır o zamanki videolarına bak hatırlarsın o zmanda böylelerdi sabrina :) arkadaşımın aşkı benim bacım olur deyip mustafa sirmenin oğlunu sen mi boynuzladın ben mi ben ardayı yeşilköy zamanından biliyorum gece gündüz kafede oturur dvdci haruna takılırdı o zaman da beş para etmezdi şimdi de

Doğru düzgün bir yapılanma geçirebilmemiz için
1) Bu sezon da şampiyon olup şampiyonlar ligine gidebilmemiz
2) Transferden anlayan yöneticiler şart

Rodrigues-Belhanda-Feghouli-Serdar-Maicon kime teklif gelirse oturup değerlendirmemiz gerekiyor. Yoksa adam satmadan anca Muğdat-Ömer ayarında topçular alabileceğiz

Mesela bu yaz Rodrigues 'in 17-18 mil. € bonservis ile satabilmiş olsaydık bence her şey yolunda olacaktı veya Belhanda-Feghouli ve Maicon gibi F/P olarak zayıf topçularımızı devre arasında satabilirsek forvet için de stoper için de para bulabiliriz ...

harun göktaş, hüseyin rahmi göktaşın kardeşi kendisi son dönemin en büyük münevverlerindendir şaka değil gerçek kardeşi yeşilköyün göbeğinde dükkan işletirdi korsan kafeler mevkii o zaman dürümcü babadan başlar akbank şubesine uzanır oradan da camiye kadar devam ederdi

bensenoğun yazarı

Bizde sallama uydurma olma gardeşşşş

Afedersiniz. İyi yabancı futbolcu olsam neden Türkiye'de oynamak istiyeyim ? Delimiyim ben ?
Aşağıyukarı 28-29'dan önce iyi yabancı futbolcu getirmeniz zor.

Alpay Atma nereden duydun bu kararın verilmesine aylar var daha kamuoyu tartışsın diye önden hatırlatılmış sadece bu saatten sonra +2ler olmaz mr.nash

c5eb5b2ce8296205960d67ebb317b0fd.jpg

Evet evet de nereden duydun atıp atmadığının ortaya çıkması için bu cevap elzem böyle komikliklerle manipülasyon yaptığını örtbas edemezsin senden hemen kaynak bekliyoruz sonra tekrar komiklikli şakalı fotolarını atabilirsin sıkıntı yok alpay atma :)

Kaynak vereceğim ona da kulp bulacaksın Fenerli vs bu kim diye. Geçen seneden beri söylüyor.

[B]LEVENT ÜMİT EROL[/B]‏ @[B]leventumit_erol[/B]
Takip ediliyor@leventumit_erol adlı kişi takip ediliyor
Daha fazla
LEVENT ÜMİT EROL Retweetledi: Sporun Dibi

Via @sporundibicom by LÜE !!! Yetişmemişti bir çok sebepten ama yeni sezonda TAMAMDIR ...!! 8+2+2

Üst Alt