2019 Afrika Uluslar Kupası | 21 Haziran - 19 Temmuz | Spor Smart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
220px-2019_Africa_Cup_of_Nations_logo.png
220px-2019_Africa_Cup_of_Nations.png

Takımımızın oyuncularını esir alan bu turnuva için bu başlıkta incelemelerde bulunabiliriz.
Konuyu uygun yere taşıyabilirsiniz en uygun burayı buldum.

GRUPLAR

Afcon-2019-Draw-Footy.jpg

Hamdolsun 2014 dünya kupasından sonra bu kıta hakkında fikirlerim netleşmişti. Futboldan uzak tutmak lazım bunları ne bileyim serengeti ovasında zebra mı kovalarlar nehirlerde elmas bulup zengin mi olurlar kendileri karar versinler ona ama futboldan uzak dursunlar

Neyse ki bu sefer Haziran Temmuz'da olacakmış.Sezon ortasında olsa takımın yarısı gitmişti.

Hemde yazın olduğu için oyuncuların performans grafiği arttı kondisyonları düşmedi.

İşte turnuva da muhtemelen yer alacak Afrika Aslanları:

Younes Belhanda (Fas)
C. Luyindama (D.Kongo C.)
Henry Onyekuru (Nijerya)
Mbaye Diagne (Senegal)
Badou Ndiaye (Senegal)

Ve

Sofian Feghouli (Cezayir)

Hemde yazın olduğu için oyuncuların performans grafiği arttı kondisyonları düşmedi.

İşte turnuva da muhtemelen yer alacak Afrika Aslanları:

Younes Belhanda (Fas)
C. Luyindama (D.Kongo C.)
Henry Onyekuru (Nijerya)
Mbaye Diagne (Senegal)
Badou Ndiaye (Senegal)

Ve

Sofian Feghouli (Cezayir)

luyindama ve feghouli dısındaki adamlar bizim oyuncumuz olmayacak seneye bence. Ki luyindama sanıyorum düzenli oynamıyor

şu boş organizasyon yüzünden oyuncular kampa geç katılıyor ve fazladan izin verildiği içinde yaz kampını kaçırıyorlar.

Fas'ın antrenörü 2012'de Zambiya,2015'te Fildişi ile bu kupayı 2 kez kazanan Herve Renard.Fas'ın jenerasyonu da fena değil.Belhanda piyasa yapabilir ama ne satmaya niyetimiz var ne de kendisinin gitmeye.

pek takip etmiyorum Afrika'yı ama favorim Fas. Herve Renard bu kupanın en iyi hocası. Kadrosu da iyi.

Mısır ev sahibi. Salah gibi süperstarları da var. İyi bir hava yakalarsa finale kadar giderler. Bu iki takım dışında Nijerya ve Senegal'da bir şeyler yapar tahminim.

Bu dörtlü dışındaki takımları zaten hiç bilmiyorum. Benim için sürpriz olur bu başkasının kazanması.

Üst Alt