2019 Audi Cup | Real Madrid 5-3 Fenerbahçe | MS | 31 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 Audi Cup | Real Madrid 5-3 Fenerbahçe | MS | 31 Temmuz | Smart Spor

Real çok kötü, eski oyuncuların hepsinde doymuşluk var, bu maç berabere bitebilir veya birileri devreye girip büyük meblağlar konuşturabilir ve FB kazanabilir 1-0 falan. Ertesi gün bizim yandaş medya FB İspanyol devini yıktı falan diye boy boy manşet atar.

Real Madrid eski gücünde degil. Yildizlari mutsuz. Takim olarak kopuklar. 5 tane cakip birakirlar.

Real Madrid yarin sahaya masa tenisi takimiyla ciksa şikecilerin cigerini söker.

Rakiplerin formu önemli değil, herifle sistemle 4'lüyor, 5'liyor artık bizi. Yemin ederim geçen sene Bayern'in iç sahadaki çoğu maçını izledim, Fener kadar karaktersiz, ne oynadığını bilmeyen takım görmedim Allianz Arena'da. Ligin 13'sü bizi ŞL'den eliyor, 15.'si hazırlık maçında 4'lüyor. Kayseri Freiburg'dan 65'te 9 yiyor, maçı yarıda kesiyorlar. Olay artık kaliteyi filan geçti yani, herifler ayda biz nanaydayız. Gülmek eğlenmek güzel de adam akıllı işler yapmazsak bizim de ŞL'de kaderimiz çok farklı olmayacak, her sene de 1. torbadan Moskova çekemeyiz.

İşin özü Real oynamak isterse devrede bir 5 de onlar sallar. Heriflerin yedek kadrosu bizim ligi 20 puan farkla bitirir. Hakikaten Mali'nin yaptığı her iş mi gerzekçe olur. Kadronda Muslera-Eboue-Sneijder-Melo-Drogba-Selçuk olur da Arsenal'in sezon açılışına onur konuğu olarak gidip kupayı alıp dönersin. Herif parasıyla rezil olmada tarih yazdı. Sado mazo mudur nedir? Hayır, teknik direktörde ayrı kafa, herif oyun koyma derdinde değil, fark yememek için 2 gün önce kampa gelen herifi 11'e koyup sakatlattı. Böyle dandik bir organizasyon, böyle aptalca bir maç analizi de anca bir Türk takımından gelirdi. Yarın da Real 4'lemesin diye 4 stoperle filan çıkar arkada. Hayatımda bu kadar gereksiz, hadsiz bir yaz kampı görmedim. Ama iyidir, Ali'nin vizyonuna yaraşır.

Real son yenilgilerinin acısını çıkaracaktır. bu arada bayern akşam baya lakayt oynadı. lewa sarhoş çıkmış gibiydi. bayern kadrosu şu hali ile ancak çeyrek görür

Üst Alt