2019 UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park'ta Oynanacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 UEFA Süper Kupa Finali Vodafone Park'ta Oynanacak!

Biz niye başvurmadık yaw

Zorla soyletip sonra kiziyorsunuz . Vodafone ile turkiyenin geri kalan stadyumlari karsilastirilir mi ?

sen uefa olsan allah askina hangisine final verirsin

masmavi bogazin kenarinda tonla simgesel yapinin gobegindeki yere mi , otoyol kenarindaki yere mi

daha bu haberin h si yokken vodafone yapildigi gibi bir final kapar demistim , hic sekmedi , ilk basvurusunda aldi

daha iyileri de yakisir ama kapasitesi kotu

Cok iyi olmus. Norvec'te 20 binlik statta oynandi bu final 2 sene önce. Bizim neyimiz eksik? Gayet güzel olmus bu finalin ülkemizde olmasi.

Zorla soyletip sonra kiziyorsunuz . Vodafone ile turkiyenin geri kalan stadyumlari karsilastirilir mi ?

sen uefa olsan allah askina hangisine final verirsin

masmavi bogazin kenarinda tonla simgesel yapinin gobegindeki yere mi , otoyol kenarindaki yere mi

daha bu haberin h si yokken vodafone yapildigi gibi bir final kapar demistim , hic sekmedi , ilk basvurusunda aldi

daha iyileri de yakisir ama kapasitesi kotu
Mevzu futbol müsabakasi oldugu icin, daha yüksek kapasite daha iyi bir ambiyans ve daha cok bilet, dolayisi ile daha cok insanin izleme firsati anlamina geldigi icin Vodafone stadina vermezdim.
Birde tabi ulasim sorunu var, stadin estetik olarak hic bir artisinin olmamasi var, kolon bosluk, kolon bosluk gibi bana göre basit bir dis mimari ve tabiki daha az gelir olayida var.

Her yıl oynatılması ayrıdır tercih yapılması ayrıdır. Monaco'da kura çekimi olur maç oynanırdı sonra sonunda fark ettiler bu mevzudaki saçma yönleri ve değişti sistem.

Şu an seçme hakları var. Demekki çok da rağmet görmüyor Süper Kupa maçları.

Bence harika bir şey. Dünya'nın en iyi konumuna sahip statlardan biridir Vodafone Park. Ülkemiz için prestijli bir olay.

Bu arada Vodafone payı da vardır mutlaka.

Üst Alt