2019 | Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 | Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orhan Pamuk kitabı okumamışsın hiç

Yazarlara politik gözle bakıldığı için ülkemizde yazarlar ayrıştırılmaktadır. O kesimin romancısı, bu kesimin yazarı diye toplum bölünmüş durumda. Bu sebeple taraflar diğer mahallenin yazarını eleştirirler. Bu durum 23546583245 kitap okuduğunu iddia edenlerin Orhan Pamuk'un edebi dilini eleştirmeye cüret etmesine yol açar.

Yazarlara politik gözle bakıldığı için ülkemizde yazarlar ayrıştırılmaktadır. O kesimin romancısı, bu kesimin yazarı diye toplum bölünmüş durumda. Bu sebeple taraflar diğer mahallenin yazarını eleştirirler. Bu durum 23546583245 kitap okuduğunu iddia edenlerin Orhan Pamuk'un edebi dilini eleştirmeye cüret etmesine yol açar.
Yılın mesajı oyumu verebilirim.

Walla ben basit bir şeyden bahsettim siz direk mevzuyu hiç umursamayacağım yerlere çektiniz.

Maşallah

Huzur ver Tanrı inancın varsa huzur ver. Yok inanmıyorsan vicdanın varsa rahat bırak beni!
Öncelikle tanrı inancımı veya vicdanımı bir fenerliye sorgulatmam. İkincisi bu akşam Falcao'nun gol attığı net bir galibiyet alamazsak sana daha beter bir şekilde saracağım haberin olsun. Bir fenerli olarak şimdiden cimbom galibiyeti duasına çıkman forumdaki selametin açısından faydalı olabilir TMK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt