2019 | Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2019 | Yılın En İyi Türkçe Kullanan Üyesi

Oooo kardeşim naber hoş geldin. Koç lover mı benden daha iyi Türkçe konuşuyormuş? ;D En son o benden iyi Türkçesi ile koç ailesini yalıyordu TMK ;D
Hoşbulduk, iyilik sağlık yav ne olsun problem yok sen de iyisin inş ?

Valla kardeşim hanginiz daha iyi konuşuyordur bilmiyorum, açıkçası bu konuda kıyas yapacak seviyede de Türkçem yok aranızda Türkçesi en kötü net benim, lakin okurken onunki daha bir hoş geliyor sanki gerçi senin yazılar aşırı uzun oluyor genelde ondan da olabilir bilemiyorum artık :LOL:

İyi diyelim iyi olsun kardeşim işte bildiğin gibi bir rutinimiz var öyle devam ediyor. Senin hayat, işler vs. nasıl gidiyor? Ankara'da mısın yurt dışında mı? Epeydir yoktun galiba forumda göremiyordum ne zamandır?

Valla kardeşim hanginiz daha iyi konuşuyordur bilmiyorum, açıkçası bu konuda kıyas yapacak seviyede de Türkçem yok aranızda Türkçesi en kötü net benim lakin okurken onunki daha bir hoş geliyor sanki, gerçi senin yazılar aşırı uzun oluyor genelde ondan da olabilir bilemiyorum artık :LOL:
Bak o olabilir ;D Bazen yazdığım mesajı kontrol amaçlı okuyayım imla hatası varsa düzelteyim diyorum da ben bile bazen sıkılıp, olduğu kadar deyip yarısında bırakıyorum ;D

İyi diyelim iyi olsun kardeşim işte bildiğin gibi bir rutinimiz var öyle devam ediyor. Senin hayat, işler vs. nasıl gidiyor? Ankara'da mısın yurt dışında mı? Epeydir yoktun galiba forumda göremiyordum ne zamandır?

Bak o olabilir ;D Bazen yazdığım mesajı kontrol amaçlı okuyayım imla hatası varsa düzelteyim diyorum da ben bile bazen sıkılıp, olduğu kadar deyip yarısında bırakıyorum ;D

Evet bir ara girmedim yav doğrudur. Ankaradayım ama sürekli geziyorum pek sabit durduğum yok.

Sen iyi yazıyorsun valla ya ben sabredemiyorum şak diye yolluyorum mesajı, bazen öyle kötü yazmış oluyorum ki 6-7 editle bile adam olmuyor sonra koyarlar g.tüne diyorum ve o haliyle bırakıyorum. :ROFLMAO:

Valla kardeşim hanginiz daha iyi konuşuyordur bilmiyorum, açıkçası bu konuda kıyas yapacak seviyede de Türkçem yok aranızda Türkçesi en kötü net benim, lakin okurken onunki daha bir hoş geliyor sanki gerçi senin yazılar aşırı uzun oluyor genelde ondan da olabilir bilemiyorum artık :LOL:

Aşırı mı uzun? Adam on beş sözcükle durumu kurtarıyor.

Aslında haklısın. O da bir yetenek. Yazdığına karşı tez geliştirdiğinde “eben” diye savurmaya çalışıyor seni!
Sen bir de onu gerçekten sinirlendiğinde göreceksin, bir keresinde hiç unutmam cs go oynuyoruz birlikte adamlar bizim Ermanı leblebi gibi vuruyor bir de üstüne vurup vurup dalga geçiyorlar, adamlara o kadar muntazam ve saygı çerçevesinde ana avrat küfretti ki inanamazsın. Yani yaşım az değil, eh yani pek çok ortama girip çıkmışlığım da var ama böylesi bir olaya şahitlik etmemiştim, muhtemelen hayatımın sonuna kadar da etmem. Erman diyip geçme yani şahsına münhasır bir psikopatlığı var normal bir insan değil.

Sen bir de onu gerçekten sinirlendiğinde göreceksin, bir keresinde hiç unutmam cs go oynuyoruz birlikte adamlar bizim Ermanı leblebi gibi vuruyor bir de üstüne vurup vurup dalga geçiyorlar, adamlara o kadar muntazam ve saygı çerçevesinde ana avrat küfretti ki inanamazsın. Yani yaşım az değil, eh yani pek çok ortama girip çıkmışlığım da var ama böylesi bir olaya şahitlik etmemiştim, muhtemelen hayatımın sonuna kadar da etmem. Erman diyip geçme yani şahsına münhasır bir psikopatlığı var normal bir insan değil.

Ben Türker’i çok seviyorum ki arada sinirimi çıkarıyor ama kopamıyor insan.

Üst Alt