Kitap Okuma Hedefleri | Kitap Tavsiyeleri - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umberto ile devam et
Edit;Yazdigin kitaplar on numara idi ,silmeseydin keske
Jane eyre,ugultulu tepeler,madam bovary ve goethe faustu okudum demistim evet.dante ilahi komedyayi da mitoloji kitaplar var su sira,onlari bitirirsem gececegim.Umberto okuyacagim zaten.gülün adini alacagim.amacim bütün dunya klasiklerini okumak.sartre varlik ve hiclik cok zorlayici bi kitap,zamana yayarak okuyorum ama seviyorum sartre'i.bulanti,varolusculuk ve otobiyigrafisi sayılacak sozcukler kitabini okumustum.

Bir İdam Mahkumunun Son Günü - Victor Hugo

Dün okudum. Etkileyici güzel bir kitap. Dönemin Fransa'sını çok güzel işlemiş. Hugo bu konuda gerçekten çok başarılı. İdam cezasıyla ilgili düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmek adına faydalı bir eser.

Türk Ülküsü - Hüseyin Nihal Atsız Fiyatı - Taksit Seçenekleri

büyük türk atsızı okuyalım

Dante ilahi komedya serisi,homeros ilyada ve odysseia bitirdikten sonra virginia woolf-mrs dalloway,albert camus -yabancı,tolstoy insan ne ile yasari okudum.su an umberto eco gülün adını bitirmek uzereyim.29 sayfa kaldi.sonra john steinbeck gazap uzumlerini okuyacagim.ve hemen tolstoy dirilis,çavdar tarlasında cocuklar,beyaz zambaklar ülkesinde ve oblomovu sipariş edecegim.

Dante ilahi komedya serisi,homeros ilyada ve odysseia bitirdikten sonra virginia woolf-mrs dalloway,albert camus -yabancı,tolstoy insan ne ile yasari okudum.su an umberto eco gülün adını bitirmek uzereyim.29 sayfa kaldi.sonra john steinbeck gazap uzumlerini okuyacagim.ve hemen tolstoy dirilis,çavdar tarlasında cocuklar,beyaz zambaklar ülkesinde ve oblomovu sipariş edecegim.

Kutlarım Sergio, tam bir kitap canavarına dönmüşsün.

by edebiyat

Kitaplar kadınlara; kadınlar şehirlere benzer. Paris, Londra veya İstanbul... Herhangi bir dişi kadar muhteşem, herhangi bir dişi kadar alelade. İnsan şehriyle biner trene; şehri, yani zaafları, alışkanlıkları,zilletleriyle.
Her kitapta kendimizi okuruz. Kendimizle yatarız her kadında. Kitaplar, kadınlar, şehirler, metruk kervansaraylar gibi boş. Onları dolduran senin kafan, senin gönlün.

gazap üzümlerini de okudum.sevdim.john steinbeckin fareler ve insanlar listemdeydi ama cennetin dogusu adlı kitabını da listeme ekledim.yazarı sevdim.

gazap üzümlerini de okudum.sevdim.john steinbeckin fareler ve insanlar listemdeydi ama cennetin dogusu adlı kitabını da listeme ekledim.yazarı sevdim.
en beğendiğim bölümü evcil kedilerin terkedilkten sonra yabanileşmesini anlattığı bölümüydü. birde tabi final bölümü çok klastı.
john ford & henry fondanın bilikte çalıştığı filmede bak reis

steinbeickten devam edeceksen yukarı mahalle,sardalye sokağı ve tatlı perşembe üçlemesini tercih et derim gazap üzümlerinden sonra

en beğendiğim bölümü evcil kedilerin terkedilkten sonra yabanileşmesini anlattığı bölümüydü. birde tabi final bölümü çok klastı.
john ford & henry fondanın bilikte çalıştığı filmede bak reis

steinbeickten devam edeceksen yukarı mahalle,sardalye sokağı ve tatlı perşembe üçlemesini tercih et derim gazap üzümlerinden sonra
evet filmi de güzelmiş,izleyecegim.önce fareler ve insanlarla,cennetin dogusunu okuyayım da o dediklerini de okurum.şimdi tolstoy diriliş,oblomov,cavdar tarlasında cocuklar ve beyaz zambaklar ülkesinde kitabını siparis edeceğim.bunları okuyunca steinbecke dönecegim hemen,sonra bozkırkurdu ve siddartha var listemde herman hesse 'den.parma manastırı ve kızı ile kara var stendhaldan.james joyce ve george orwella da bakacagım.

foucoult deliliğin tarihi,aldous huxley cesur yeni dunya var daha yav.bunları da almam lazım

Üst Alt