Kitap Okuma Hedefleri | Kitap Tavsiyeleri - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Zengin Baba Yoksul Baba

Temel finansı hikaye tarzı algılayabilmek açısından çok iyidir.

Onun dışında Mahfi Eğilmez iyi ama daha terimsel anlatıyor.

Ne amaçla okumak istiyorsun, sadece ilgi mi yoksa iş mi?

Saol. Ikisi; hukuk okuyorum ve banking & finance av. olmayi dusunuyorum

Su an staj gordugum ofiste müvekkillerin bir çogu finans dunyasinda aktif (banka, sigorta fln).

Saol. Ikisi; hukuk okuyorum ve banking & finance av. olmayi dusunuyorum

Su an staj gordugum ofiste müvekkillerin bir çogu finans dunyasinda aktif (banka, sigorta fln).
Finans açısından dediğim kitaplar iyi, faydası olacaktır. Zengin Baba Yoksul Baba'da bilinen konular da var ama temelde özümsemek açısından bence çok hoş bir kitap.

Mahfi Eğilmezin her konuda kitabı var zaten ve çok faydalı, kaynak analizlerini de iyi yapıyor.

Sosyokültürel ve siyasi ekonomi yönetimine ynelik olarak da Özgür Demirtaş ve Emin Çapa'nın ekonomi kanallar var youtube'da. Bunlar da faydalı olabilir.

İş kurma ve iş yönetimi daha spesifik ama o konuda bir şeyler okusam da hangisi daha iyidir, fark yaratır onu bilmediğimden bir şey demeyeyim.

Aristoteles retorik okudum.etkileyiciydi.ikna etme sanati uzerine...gorki -ana ve steinbeck-faraler ve insanlari aldim.fareler ve insanlar bitmek üzere.😊

Konuyu görünce son zamanlarda okuyor olduğum kitabı sizlere tavsiye etmek istedim.
Evrimsel süreçte tüm varlığımızın, günlük yaşantımızın, beğenilerimizin, genetiğimizin, içgüdülerimizin nasıl şekillendiği üzerine iyi bir anlatım içeren, ABD'li bir ornitolog ve ekologun eseri.

Mevzuya meraklı arkadaşlar mutlaka keyif alacaklardır.
Metis'in çoğu eseri gibi çok büyük kitapçılar haricinde bulmak sıkıntılı oluyor. İnternetten sipariş tavsiye ederim.

1603171037073.png

Aristoteles retorik okudum.etkileyiciydi.ikna etme sanati uzerine...gorki -ana ve steinbeck-faraler ve insanlari aldim.fareler ve insanlar bitmek üzere.😊

gorki- ana cok etkiledi.hatta ruyalarıma bile yansıdı diyebilirim olaylar.fareler ve insanlar ise guzel ve acıklı bi dostluk hikayesi.ivan-babalar ve ogullar,dostoyevski insancıklar ve kumarbaz,stendhal kızıl ile kara kitaplarını alıp okuyacagım kasımda

ivan babalar ve ogullar,dostoyevski insancıklar guzeldi.bi ablanın tavsiyesiyle vedat türkali-bitti bitti bitmedi yi okudum,ki vedat türkalinin asıl okumak istediğim kitaplarına daha sıra gelmedi.şu an alexandre dumas siyah laleyi okuyorum,o da aynı ablanın verdiği bi kitap.

Finans açısından dediğim kitaplar iyi, faydası olacaktır. Zengin Baba Yoksul Baba'da bilinen konular da var ama temelde özümsemek açısından bence çok hoş bir kitap.

Mahfi Eğilmezin her konuda kitabı var zaten ve çok faydalı, kaynak analizlerini de iyi yapıyor.

Sosyokültürel ve siyasi ekonomi yönetimine ynelik olarak da Özgür Demirtaş ve Emin Çapa'nın ekonomi kanallar var youtube'da. Bunlar da faydalı olabilir.

İş kurma ve iş yönetimi daha spesifik ama o konuda bir şeyler okusam da hangisi daha iyidir, fark yaratır onu bilmediğimden bir şey demeyeyim.

Bunu mu diyon?

81bsw6fnUiL.__BG0,0,0,0_FMpng_AC_UL600_SR399,600_.png

Şu finaller ve bütünlemeleri bir atlatayım da Yuval Noah Harari 'nin Homo Deus kitabıyla 2020 kitap okuma serüvenine başlamayı planlıyorum
0000000726638-1.jpg
wi:500

En azından Yuval Noah Harari'nin bahsettiğim kitapları okumayı başardım 2020 yılında...

Üst Alt