Kitap Okuma Hedefleri | Kitap Tavsiyeleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu yıl çokca kendisinin kitaplarından gidecem zaten reis. ama önce şu ince memedi aradan cıkartmam lazım. delta basımı çok tuzlu ve kalitesizdi normal 4 kitap halinde sipariş verdim teslimat şubatta gözüküyor bekliyorum bakalım

YKY, Yaşar Kemal’in bütün kitaplarını bastı diye biliyorum. Neden YKY basımı almadın ki?

Bu arada İnce Memed’in 3. ve 4. kitabı zor ilerliyor haberin olsun.

YKY, Yaşar Kemal’in bütün kitaplarını bastı diye biliyorum. Neden YKY basımı almadın ki?

Bu arada İnce Memed’in 3. ve 4. kitabı zor ilerliyor haberin olsun.

3 ve 4 o kadar da zor ilerleyemiyordu bence. Özellikle Murtaza Ağa karakteri bayağı eğlenceliydi. :D 2. cilti okurken çok sıkılmıştım. Bir de ilk cilt çok iyi olduğu için beklentim büyüktü. Sıralayacak olursak, naçizane: İnce Memed 1 > İnce Memed 4 > İnce Memed 3 > İnce Memed 2.

Bu arada Kelebek'i yani Papillon'u okumayan varsa kesinlikle okusun. Okuması çok keyifli ve su gibi akıyor, keşke filmle heba etmek yerine Prison Break gibi dizisini çekselerdi.

Son düzenleme:
Bu arada Kelebek'i yani Papillon'u okumayan varsa kesinlikle okusun. Okuması çok keyifli ve su gibi akıyor, keşke filmle heba etmek yerine Prison Break gibi dizisini çekselerdi bunun.

Seviye neden bu kadar yukarilarda ?

Noel konusuna ugra bi ara Tayyar ile hosbes halindeyim

Üst Alt