2020 Yılının İlk Çeyreğine Xiaomi ve Realme Damga Vurdu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2020 Yılının İlk Çeyreğine Xiaomi ve Realme Damga Vurdu

EW9SMa5XQAAMIba

Satislar 341 milyondan 295 milyon adete düstü. Xiaomi ve Realme disindaki tüm markalar daha az satis gerceklestirdi.

Samsung'u ayakta tutan o ucuz modeller. Millet marka diye aliyor iste. Xiaomi ve sonrasi yükselecek, en üstte yer alan 3 marka düsecek.
Giriş, orta ve üst seviyede seviyede Xiaomi ve diğer Çinli markaların daha iyi ürünleri varken hala tutup Samsung / Iphone alan da ne bileyim...
Amiral gemisi olarak hangisini alırsan al zaten. 3 aşağıya 5 yukarıya hepsi işlemcisinden ekran kartına aynı performansta donanım kullanıyor.

Giriş, orta ve üst seviyede seviyede Xiaomi ve diğer Çinli markaların daha iyi ürünleri varken hala tutup Samsung / Iphone alan da ne bileyim...
Amiral gemisi olarak hangisini alırsan al zaten. 3 aşağıya 5 yukarıya hepsi işlemcisinden ekran kartına aynı performansta donanım kullanıyor.
Biraz eskiyen modellere bir güncelleme cikarip yavaslatiyorlar sonra yenisini aldiriyorlar.

S20'ye 4000 mah batarya koymuslar, o telefona 4000 yetmez

Benim ucuz Honor telefon bile 4000 mah bataryaya sahip ve ekranindan dolayi epey iyi gidiyor pili.

S9'a koyduklari ve üretimden kalan islemciyi Note 10 lite diye kalemle birlikte yeni bir telefonla satiyorlar

Xaomi not8 pro aldım bende telefon aynı segment ve daha üstü modelllere göre tam fiyat performans ürünü . Hak ettikleri gibi satışlarında patlamis

oppo yeni favorim tecrübe eden varmı ? ne dersiniz
iphone dogru düzgün batarya yapana kadar sevsemde almayacam elmadan
Neden yüksek amperli batarya koyup fazladan masrafa girsinler ki?
Nasılsa bok üretseler de satış rekoru kırıyor her yıl.
3838383 yıl önce beleşten biraz daha pahalıya çıkmış ve hala kullandığım GM Discovery'de 1800 mAh batarya varken, Iphone 7'ye 1960, 8'e 1821, 9'a 2050 mAh batarya koydu adamlar. Muazzam yav. Tebrik ediyorum kendilerini. Daha düne kadar rakiplerinin giriş seviyesi telefonlarına bile 3000 mAh bataryayı nerdeyse standart olarak koyduğu yerde, Apple bu bataryalar ile bu telefonları satmayı başardıysa ayakta alkışlamak lazım. :D

Üst Alt