2022 asgari ücreti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2022 asgari ücreti

market fiyatları uçtu ücreti tam bilmiyorum ama +400₺ rahat gelir gelmesi lazım ama asgari ücrete fazla zam gelince de market fiyatlarına da aynı oranda zam geliyor maleseph

market fiyatları uçtu ücreti tam bilmiyorum ama +400₺ rahat gelir gelmesi lazım ama asgari ücrete fazla zam gelince de market fiyatlarına da aynı oranda zam geliyor maleseph
Aynı mı geliyor? 400 TL artış oluyorsa zamlarla 800tl geri alıyorlar. O yüzden zam gelmesin ama insanın temel ihtiyaçlarını giderecekleri şeyleri indirsinler. Ev kirası elektrik su market alışverişi benzin otv gibi. Her geçen sene zamimiza koyarak fakirlestiriyorlar milleti.

GSCimbom Mobile App

Aynı mı geliyor? Merhaba 400 TL artış oluyorsa zamlarla 800tl geri alıyorlar. O yüzden zam gelmesin ama insanın temel ihtiyaçlarını giderecekleri şeyleri indirsinler. Ev kirası elektrik su market alışverişi benzin otv gibi. Her geçen sene zamimiza koyarak fakirlestiriyorlar milleti.

GSCimbom Mobile App
Benim karantinam yeni bitti yani yaklaşık bi 15-20 gündür markete uğramadım online olarak genelde ihtiyacımı giderdim

Genelde aynı markete giderim bu yüzden 15-20 gün boyunca bile fiyatı değişen ürünler vardı gözüme çarptı. Ne zaman son bulacak bu gıda ürünlerine temizlik ürünlerine gelen zamlar merak ediyorum. Artık her kasaya yaklaştığımda milletin zamlarla ilgili konuştuğunu görüyorum

gelecek sene asgari saatlik ücret 10.45 euro olacak almanyada

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Yanlis hatirlamiyorsam Temmuz 2022'den itibaren senin dedigin. Yilbasinda 9,82 olacakti galiba.

Simdi bu SPD'nin secim vaatlerinden biri asgari saatlik ücretinin 12€ olmasi. Diyelim bunlar secildi, yine kademeli olarak mi yükseliyor yoksa direkt mi 12€ yapiyorlar biliyor musun bunu. Müthis bir artis olur bu cünkü insanlar icin. 1900€ brüt ediyor haftada 40 saat calisanlar icin.

Edit: kendim buldum 2022 yazinda yeniden karar veriliyormus 2023'den itibaren olusacak asgari ücret icin.

Yanlis hatirlamiyorsam Temmuz 2022'den itibaren senin dedigin. Yilbasinda 9,82 olacakti galiba.

Simdi bu SPD'nin secim vaatlerinden biri asgari saatlik ücretinin 12€ olmasi. Diyelim bunlar secildi, yine kademeli olarak mi yükseliyor yoksa direkt mi 12€ yapiyorlar biliyor musun bunu. Müthis bir artis olur bu cünkü insanlar icin. 1900€ brüt ediyor haftada 40 saat calisanlar icin.

Edit: kendim buldum 2022 yazinda yeniden karar veriliyormus 2023'den itibaren olusacak asgari ücret icin.

buradan direkt bakabilirsin aga
devletin sitesi bu

2023 de 11i gecer herhalde ya tahminim

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt