21/22 Euroleague Final | Real Madrid 57-58 Anadolu Efes | MS | 21 Mayıs | ANADOLU EFES ŞAMPİYON - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

21/22 Euroleague Final | Real Madrid 57-58 Anadolu Efes | MS | 21 Mayıs | ANADOLU EFES ŞAMPİYON

Ben bunu yeni gördüm daha vay moron vay. Hocam fazla koymuş sanırım

Adını koruyamayan Efes Pilsen diyor. Bunu devlet alkole özendirmesin diye yasakladığı için Anadolu Efes yaptı Efes Pilsen. Peki bu spastik camia niye fenevbahçe ülker yaptı adını? Para için. Ülker basketbolu çıkarsan pek bir başarısıda kalmıyor fenerbahçenin.Temeli onlardan aldıkları miras üzerine inşa ettiler. Bi camianın sanatçısından habercisine iş adamından spor adamına bòyle boş boş konuşması eşine az rastlanır bir aptallık. Ergin hocamında bunları tokat manyağı yapan ellerinden öperim.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Semih - 22.05.2022 08:12

58/57 maçın skoru ve gergin iyi koç oluyor.

ama dikkat ediyorum kimse bunu gündeme getirmiyor‚kimse rahatsız degil

şampiyon oldu ya ‚ yeterli sayılıyor.

skor 26/25 olsa‚yine de ses edecek kimse olmayacak mı?

bu basketbol degil‚çöp bir ligin çöp şampiyonudur efes ve gergin.

bu skorla bir takım nba de şampiyon olsa‚o koç kovulur‚ türkiyede övgüler düzülüyor...

yazık!

Semih - 22.05.2022 08:12

58/57 maçın skoru ve gergin iyi koç oluyor.

ama dikkat ediyorum kimse bunu gündeme getirmiyor‚kimse rahatsız degil

şampiyon oldu ya ‚ yeterli sayılıyor.

skor 26/25 olsa‚yine de ses edecek kimse olmayacak mı?

bu basketbol degil‚çöp bir ligin çöp şampiyonudur efes ve gergin.

bu skorla bir takım nba de şampiyon olsa‚o koç kovulur‚ türkiyede övgüler düzülüyor...

yazık!
Bunların zekası gitgide düşüyor

Baştan sona kaybedeceğiz sandım ama bir şekilde oyunda kaldık. Helal olsun gerçekten. Şimdi hedef üst üste 3 yıl olmalı ama artık kadroda değişiklik şart. Moerman gider gibi. Simon veya Beabouis ikilisinden birisi de gidebilir ve bir tane de pivot değişimi olur muhtemelen. Muhteşem ikili bozulmaz inşallah en azından biri kalsın

Üst Alt