#21 Alba Torrens | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Alba Torrens

0ed1cB_cb5ed68c2596003dcf10ca14b14647da.jpg

17 ALBA TORRENS

Forvet

Doğum Tarihi 1989-12-30

Geldiği Takım Halcon Avenida

Giriş Yılı 2011

Boyu 1.92

Kariyeri

2006-2009 Celta Indepo

2009-2011 Halcon Avenida​

Cevap: # Alba Torrens

• Fenerbahce'nin elinden kaptigimiz oyuncu

• 1 Hafta önce Fenerbahce ile anlastigi iddia edildiginde tüm yandas medyanin mansetten duyurup hakkinda videolar, klipler hazirladigi oyuncu.

Necati bence bu iki maddeye gerek yok.

Onun dışında takıma kesinlikle katkı verecek bir oyuncu gibi duruyor.

Cevap: #15 Alba Torrens

İspanya 57-52 Belarus

Alba Torrens 11 sayı 4 ribaund 4 asist

Valdemoro 11 sayı 3 ribaund 1 asist

Troina 12 sayı 2 ribaund

Varemeyenka 9 sayı 8 ribaund 2 asist

Leuchanka 8 sayı 8 ribaund

Cevap: #7 Alba Torrens

Torrens finale geldi: Böyle seyirci görmedim

Galatasaray Medical Park’ın İspanyol yıldızı Alba Torrens, Galatasaray-Fenerbahçe finalini izlerken, taraftarların kendisine ilgisinden dolayı, “Gözlerime inanamıyorum” dedi.

Yüzlerce taraftarın formasını imzalattığı Torrens, tribünlerin takım için yaptığı tezahürata da şaşırdı ve “Ben İspanyol seyircisini çok ateşli zannediyordum ancak böyle bir atmosfer hayatımda görmedim. Çok büyük bir kulübe geldiğimi şimdi daha iyi anlıyorum” diye konuştu.

Yüzlerce taraftarın formasını imzalattığı Torrens, tribünlerin takım için yaptığı tezahürata da şaşırdı ve “Ben İspanyol seyircisini çok ateşli zannediyordum ancak böyle bir atmosfer hayatımda görmedim. Çok büyük bir kulübe geldiğimi şimdi daha iyi anlıyorum” diye konuştu.

Ona göre çalışsın, şutunu geliştirsin. :)

Dünkü maçta hemen önümde oturdu. Gerçekten yoğun ilgi vardı Torrens'e. Birçok kişi forma imzalattı, resim çektirdi. Gözlerinden belli oluyordu şaşkınlığı. Ama çok da mutluydu. Maçtan hemen önce taraftarın huzura çıkarılmasıyla belli ki oldukça mutlu oldu, tüm salon Torrens'i alkışladı. Başkanla da tanışıp, sohbet etti bu arada.

Gel gidelim buralardan dese eyvallah...:)

Onun haricinde çok kaliteli basketbolcu topsuz oyunda bile sürekli oyunun içinde,eğer bir gün Eurolig'i kazanacaksak o sene bu sene,kesinlikle en büyük kazancımız.

Yeni sezon öncesi tek heyecanım Alba. Umarım gönüllerde de Augustus'un boşluğunu doldurabilir.

Transferine Taurasi'den bile daha çok sevindiğim oyuncu. Bence Alba Torrens ile uzun süre sözleşme yapılmalı ve ilk fırsatta yerli statüsüne geçirilmeli. Böylece senelerdir Birsel'den sebep Fenerin gerisinden kaldığımız bu pozisyonda üstünlük elimize geçer. Harika bir transfer. Yapanların ellerine sağlık.

Transferine Taurasi'den bile daha çok sevindiğim oyuncu. Bence Alba Torrens ile uzun süre sözleşme yapılmalı ve ilk fırsatta yerli statüsüne geçirilmeli. Böylece senelerdir Birsel'den sebep Fenerin gerisinden kaldığımız bu pozisyonda üstünlük elimize geçer. Harika bir transfer. Yapanların ellerine sağlık.

İspanya milli takımında oynadığı için yerli statüsünde oynayamaz diye biliyorum.Yanlış hatırlıyor olabilirim.

Üst Alt