#21 Boniface N'Dong - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#21 Boniface N'Dong

Cevap: #21 Boniface N'Dong

Sen neymişsin be reyiz. 2 maçtır çok büyük oynuyorsun. Ayrı bi sempatim oluştu yemin ediyorum.

adamın öyle bir fizik yapısı varki yakından daha iyi gözlemledim şuta kalktığında blok fln yapmak imkansız süpersin reyiz

Maçın ardından soyunma odasında tüm oyuncularını kutladığını kaydeden tecrübeli çalıştırıcı, "Esas olarak Ndong'u tebrik ettim. Dün akşamki antrenmanda ciddi sakatlık yaşadı. Maçtan 2 saat önceye kadar durumu belli değildi. Bel spazmı geçirdi. İğneyle oynadı ve büyük katkı verdi" dedi.

:ayatollah::ayatollah:

Keşke 1-2 sene daha erken gelseydin be dong.Sezon bitiminde büyük ihtimal emekli olcaksın ama bu taraftar seni hiç bir zaman unutmayacak.Serbest atış stiline kurban.

Basketdergisi'ne göre Ndong'a 1 yıl daha kalması için teklifte bulunacakmısız. İnşallah kalır. Şu yaşında bile Ndong'dan daha iyi 5 pivot sayamayız Euroleague'de.

1 sene daha kalsin. Rahat oynar. Bence Galatasaray´in son yillardaki en müthis uzunu.

Helal olsun. Çok büyük saygı duyuyorum. Sakat sakat takımdaki herkes gibi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. :ayatollah:

Üst Alt