#21 Emre Aşık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
profile_emreasik_b.jpg

21 EMRE AŞIK

Defans

Doğum Tarihi 1973-12-13

Doğum Yeri Bursa

Oynadığı Takımlar Balıkesirspor (1991-1993), Fenerbahçe (1993-1996), İstanbulspor (1996-2000), Galatasaray (2000-2003), Beşiktaş (2003-2006), Galatasaray (2006), Ankaraspor (2006-2008 Kiralık)

Geldiği Takım Ankaraspor

Giriş Yılı 2008

Boyu 183

Kilosu 70

Lakabı

Emre Aşığın futbolculuga santrafor olarak basladigini biliyormuydunuz?

Birgün takiminin stoperi eksikmis, hocada emre sen oynayacaksin demis, hocayla tartismis ben santroforum oynamam diye ama mecbur kalmis.

Iyide oynamis, sonra genc milli takima cagirmislar stoper olarak. Gerisini siz düsünün ...:):):D

Emre Aşığın futbolculuga santrafor olarak basladigini biliyormuydunuz?

Birgün takiminin stoperi eksikmis, hocada emre sen oynayacaksin demis, hocayla tartismis ben santroforum oynamam diye ama mecbur kalmis.

Iyide oynamis, sonra genc milli takima cagirmislar stoper olarak. Gerisini siz düsünün ...:):):D

şimdi emre'yi forvette düşünemiyorum.düşünmek bile istemiyorum. :D

Mutlu Yıllar Emre Aşık

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımızdan Emre Aşık'ın 35. yaşgününde kendisini kutlar, sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Emre Aşık....

Emre bize aşık

Skibbe'nin son maçlarda yedek soyundurduğu Emre Aşık, bunu hiç dert etmediğini söyledi. Tecrübeli futbolcu, "G.Saray'da oynamak, G.Saraylı olmak bana yeter. Ne zaman ihtiyaç duyulursa o zaman oynarım. Ben hep hazırım'' demiş.. :D İşte gerçek Galatasaray'lı.......

Cevap: # 21 Emre Aşık

610x.jpg

Emre en az 2 yıl daha sahalarda

İlk yarıda görev yaptığı 9 maçta görevini başarıyla yerine getiren ve UEFA Kupası'nda Benfica'ya bir de kritik gol atan Emre Aşık, en az iki yıl daha futbol oynamak istediğini söyledi. 35 yaşındaki oyuncu, "Yaşım ilerledi ama hâlâ kendime güveniyorum. İki yıl daha rahatlıkla oynarım. Mümkün olursa futbola G.Saray'da bırakmak isterim" dedi.

610x.jpg

Emre en az 2 yıl daha sahalarda

İlk yarıda görev yaptığı 9 maçta görevini başarıyla yerine getiren ve UEFA Kupası'nda Benfica'ya bir de kritik gol atan Emre Aşık, en az iki yıl daha futbol oynamak istediğini söyledi. 35 yaşındaki oyuncu, "Yaşım ilerledi ama hâlâ kendime güveniyorum. İki yıl daha rahatlıkla oynarım. Mümkün olursa futbola G.Saray'da bırakmak isterim" dedi.

Bizde isteriz.

Bazı oyuncular vardır sadece küçük takımda oynayabilen.Bazı oyuncular vardır sadece büyük takımda oynayan Emre 2.tanıma çok uygun bir futbolcu.20 hafta oynatma ilk çıktığı maçta görevini yapar.Nice basarılara

Zaman zaman kanser etsede gerçekten görevini layıkıyla yapmaya çalışan bir oyuncu Benfica'ya attığı gol hayati derecedeydi güzel işler yaptı görev aldığı zamanlarda...!!!

Üst Alt