#7 Henry Onyekuru - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Düşüs yaşadığı bir dönem oldu ve çoğu renkdas burada sert biçimde eleştirdi hatta maç kadrolarında görünce bunun ne isi var muhabbetleri döndü son düzlükte toparlandı ve golleriyle ciddi anlamda katkı verdi ...

Gerçekten inanılmaz geliştirdi oyununu ligin ikinci devresinde bir noktasından sonrası.

Birisi fener maçından sonra yazmış ... olabilir ama oyun anlayışı olarak bukadar olumlu gelişmesi net teknik heyetin büyük başarısıdır.

Bir iki sene daha kalsa 40-50 milyon seviyelik futbolcu olması büyük ihtimal

Kiralık oyuncu için bence güzel performans verdi. 25 maç 11 gol 3 asist.

Kritik anlarda bizi fazlasıyla yaktığı doğrudur. Mesela Konya maçı 2-0 yapsa bugün çoğu şeyi farklı konuşuyorduk.

Aslında müthiş başlamıştı Göztepe, Alanya maçları falan efsaneydi. Kayseri deplasmanını aldı bize unutmamak gerekir.

Farklı bir tarza büründü Rodrigues gittikten sonra...

Kritik nokta Rogrigues gittikten sonra neden böyle oldu?

Fazla sorumluluk mu yoksa farklı bir havaya girmesi mi onun yorumunu taraftar yapıyor zaten...

Bana göre beyni yok falan yakıştırmaları komik.

Bruma'nın harika sezonu diye adlandırılan sezonda 30 maç 11 gol 6 asisti var.

Kendisi bana göre iyi oyuncu bonservisini almak bence mümkün değil ama alabilirsek sevinirim.

Dediğim gibi kiralık oyuncu için bence güzel performans verdi.

Son zamanlarda bu kadar katkı veren kiralık oyuncumuz olmadı.

Mesela Talisca 33 maç 14 gol 6 asistle bitirmiş geçen sezonu.

Düşününce buna yakın bir istatistik yakalayacaktır kalan maçlarda.

Hataları var ama öyle eleştirildiği kadar kötü oyuncu değil...

Utandırmadı aslan parçası.

Bunları yazdığımda herkes sallayıp duruyordu. Çok değil 80'li sayfalara gelirseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Onyekuru'ya beyni yok falan deyip Bruma'yı kiralayalım diyorlardı. :asd:

Yine söylüyorum Bruma'dan çok daha kaliteli ve tarih beni yanıltmayacak ondan çok daha büyük kariyeri olacak.

Bizim bonservisini alacak paramız yok. Bruma gelirse bu çocuğu mumla ararız.

Artık şu eski topçu fantezisinden uzaklaşıp bunun gibi değerleri bulup kadromuza katmalıyız.

Helal olsun! Zaman zaman bizi yaktığı doğrudur ama ligin 2.yarısında ki tüm derbilerde kritik anlarda gol attı.

Yolu bahtı açık olsun keşke bir sezon daha kiralayabilsek...

Son düzenleme:
Utandırmadı aslan parçası.

Bunları yazdığımda herkes sallayıp duruyordu. Çok değil 80'li sayfalara gelirseniz ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Onyekuru'ya beyni yok falan deyip Bruma'yı kiralayalım diyorlardı. :asd:

Yine söylüyorum Bruma'dan çok daha kaliteli ve tarih beni yanıltmayacak ondan çok daha büyük kariyeri olacak.

Bizim bonservisini alacak paramız yok. Bruma gelirse bu çocuğu mumla ararız.

Artık şu eski topçu fantezisinden uzaklaşıp bunu gibi değerleri bulup kadromuza katmalıyız.

Helal olsun! Zaman zaman bizi yaktığı doğrudur ama ligin 2.yarısında ki tüm derbilerde kritik anlarda gol attı.

Yolu bahtı açık olsun keşke bir sezon daha kiralayabilsek...
sövdüğümüz zamanlar harbiden beyinsiz gibi oynuyodu yav sonradan bi şey oldu

Performansı düştüğünde çok eleştirildi ama son haftalarda resmen ayakta tuttu takımı birde takımı sahiplenisi çok sempatik geldi taraftara özellikle Emre Akbaba sakatlandığı anda yere yatıp ağladı onu hiç unutmayacak bu taraftar ...

Bu arada golden sonra secde yaptı sonra kalkıp haç çıkardı :asd:

Baktım sosyal medyada, burada falan kimsenin dikkatini çekmemiş.

Acayip bir andı adam resmen karmaşa yaşadı. 1 sezon daha kalsa bizimkiler bunu müslüman yapar.

onyekuru 2 3 yıla kalmaz çok ama çok büyük elit 4 5 takimdan birinde forma giyecektir. Hele oyun zekasinida 2 3 level artirirsa mhampe ile karşılaştırılır bence o kadar da iddaaliyim. Daha 21 yasinda bu herif

21 yaşında 14 gol 5 asist. En son bu yaşta bu istatistiği kim yaptı ligde? Üstelik bu adam kanat. Bu kadar genç yaşta gol atmayı bilmek büyük meziyet. Bonservisinin bizde olmaması üzücü.

Üst Alt