#21 Henry Onyekuru

Mustafa Kalpakoğlu

Aslan Üye
Adam bizi beklemiş net, mesajından besbelli. Kalbimizdesin pilav üstü, bir gün geri döneceksin

Taner Dipcik

Kırmızı Üye
babel onyekurunun yerini tutmayacağını en başından söylemiştik. bu adamlar çok farklı tarzda. türkiyeye uygun olanı ise onyekuru. babelin kariyerini reddetmiyorum ama adam fişek beyler yapacak bir şey yok

Halil Özgü

Kırmızı Üye
Floryaya gelmiş.adam harbi karakter koymustu ozellikle 2.yari.kiraladigimiz adamin bu kadar sahiplenip milyonluk esekleri taşiyip sampiyon yaptiktan sonra alamamiz uzucu.birde fatih hoca kufur yiyordu bu arkadasi oynatirken.oyuncu da bunun bilincinde bence.fatih hoca ile gelisim sagladi.

Ekli dosyalar

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Onyekuru kimine göre kolay maçlarda istatistik kasan adamdı, o istatistiğe ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu 2 iç saha maçında gördük, geçen yıl edilmedik laf da kalmamıştı şimdi kıymete bindi.

Akif Karabulut

10 Numara!
Onyekuru kimine göre kolay maçlarda istatistik kasan adamdı, o istatistiğe ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu 2 iç saha maçında gördük, geçen yıl edilmedik laf da kalmamıştı şimdi kıymete bindi.
Marta kadarki yorumlara bir göz gezdirir misin iç saha dış saha fark etmez forumun %90ı çöp ilan etmişti ben de dahil.. Aynısını şimdiki adamlara da yapıyoruz maalesef

Keramettin TANRIVERDİ

"Bizi sevenleri üzmeyelim baba"
Yönetici
Administrator
Marta kadarki yorumlara bir göz gezdirir misin iç saha dış saha fark etmez forumun %90ı çöp ilan etmişti ben de dahil.. Aynısını şimdiki adamlara da yapıyoruz maalesef
Skor üreten kanat bu lig için cevherdir üstat.

Koray Akgerman

Aslan Üye
Ama ben hep savunmuştum! ;)

FT iyi kanat oyunculari ile skor alan teknik adam. Kanatlar sicarsa veya dursurulursa hep problem yasariz. Heleki Hagi gibi deha yerine belhanda gibi sut, skor tehdidi olmayan merkez oyuncun varsa.

Üst Alt