#7 Henry Onyekuru - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Penaltıyı xelçuğun atması kararı doğrudur. Okuru daha genç . Daha çooookk penaltı fırsatı olacaktır.
Bolhandaya ani bi talip çıkarda satılırsa, yeri dolana kadar geçici olarak boşluğu doldurmaya en uygun adaylardan birisi olmasından dolayı selçuğun kaybedilmemesi için hem fizik, hemde kafa olarak diri tutulması gerek...

Okurunun bu tip olayları böyle kafaya takacak kadar hırslı olmasının önü alınmalı.
Katılıyorum averaj hesabı bile olabilir

DntIJ-gWwAAeiL4.jpg

Onyekuru hariç kimse Galatasaray 'ın Akhisar gibi bir köy takımına 3-0 yenildiğinin farkında değil herhalde ....

Adam kanada geçtiğinden beri tek başına çabalıyor resmen

Ben bugün farklı şeylere takılıyorum neden bilmiyorum.
Ulan açık söyleyim bende büyük ihtimal bi deneyelim demişimdir forvette,hadi ben dedim taraftarım hadi hocada çaresizlikten dedi denedi e Allah aşkına hocam oyuncu değiştirmeyi geçtim maç içinde şu adamı bir kez olsun Sinanla neden yer değiştirmedin ?
Akıl tutulması yaşıyorum aklım almıyor.

Mariano'ya veya Serdara Ozana Emre'ye sallamanın bi önemi yok sonra oturur sakince konuşuruzda bize maçı getirebilecek bi hamle olabilirdi ya Onyekuruyu maç içinde kanatta denemen bakacaktık ki adam yardırıyor Sinan'da kötü oynarsa patates sıçarsa hop Ereni alacaktın yine.

ben basta olmak üzere bazılarımız forvette oynasın dedik.bu konuda olmadıgını gördük.hoca oynattı ama olmadı.bu konuda hocayı suçlamak yanlıs.

Üst Alt