#7 Henry Onyekuru - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan ne vardı Gomis gittikten sonra şu Modeste 'yi alabilmiş olsaydık ? Onyekuru 'yla beraber lgi dağıtırlardı
keşke devre arasında alabilsek şu adamı

Onyekuru-Modeste-Feghouli
Belhanda-Emre
Fernando
Nagatomo-Serdar-Ozan-Mariano
Muslera

Avrupa da ve ligde sonuna kadar götürürdü bu kadro bizi

Feguliye 14 milyon teklif aldık satamadık aslında teklif geliyor ama satmayı beceremiyor bizim yönetim sonra da bonservisi kısıp maaşa yükleniyor almak isteyen takım böylece zarara giren biz oluyoruz.

Feghouli kariyerli oyuncu hocam. Teklif gelir ama onuda ikna etmesi zor.

Rodrigues şampiyonlar liginde patlama yapsaydı satışından umutlu olurdum açıkçası.

Rodri, Gomis gidince düştü etkilenmesini bekliyordum ama bu kadar değil.

Aynen çok düştü. Top ona geldiğinde ne yapacağını şaşırıyor. Gomis varken üçgenler kurup duvar paslarıyla ikisi çok etkili oluyordu.

Şuan o Rodrigues ten eser yok. Henry solda Rodrigues ten çok daha etkili ve o bölgede oynamalı.

Bir süre Rodrigues kulübede oturmalı bu ona ders olacaktır. Sağda ise Feghouli oynamalı bence.

Aynen çok düştü. Top ona geldiğinde ne yapacağını şaşırıyor. Gomis varken üçgenler kurup duvar paslarıyla ikisi çok etkili oluyordu.

Şuan o Rodrigues ten eser yok. Henry solda Rodrigues ten çok daha etkili ve o bölgede oynamalı.

Bir süre Rodrigues kulübede oturmalı bu ona ders olacaktır. Sağda ise Feghouli oynamalı bence.

Evet kanatlar belli Feg artık sazı eline alsın.

Liverpool Echo gazetesi,Everton'un bu sezon kiraladığı oyuncular hakkında gelekteki planlarını yazmış. Onyekuru için de ''Şimdiye kadar gayet iyi gidiyor. 10 maçta 4 golü var ve Şampiyonlar Ligi'nde oynadı. Bu performansı bile Everton'un seneye onu kadroda tutması için yeterli.''

1542791025272.png

533bc7f8f69246628e0e35dab451f2d0.jpeg

bugün kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda aklını kaybetti sanırım o nasıl şuttu öyle

kayseride daha zoruydu pozisyon çok güzel plase yapmıştı

Sizi bilmiyorum ama bence büyúk hayal kırıklığı. Ne adam eksiltebiliyor, ne fizik gücü var, ne bitiriciligi var, ne hava topu hakimiyeti var, ne pas oyunu oynuyabiliyor, ne şut özelligi var.. Tek olan şey hız, o da kapalı defansa karşı işe yaramıyor.

Umarım beni yaniltir (gerçi ligin yarisi gitti neredeyse).

Üst Alt