#7 Henry Onyekuru - Sayfa 44 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rodrigues 'de Onyekuru 'da aynı bok ikisi de futbolu bilmiyor ikisi de akıl tutulması yaşıyor. Üstelik ikisi de bencil kendine oynuyor

İkisini toplasan bir Bruma etmez ...
Aynen oyle reis ikisi bir Bruma etmez.

Bruma-590413.jpg

Birak Galatasaray’i, herhangi bir ulkenin birinci liginde oynayacak altsinirda bir yetenegi olmadigini burada aylarca yaziyorum.

Avukat sergen zeren muvekkili henry onyekuruyu ozamanlar amansiz bir sekilde savunuyordu, simdi gelip bu uyemizin altyapidaki gencler konusunda yaptigi yorumlara itibar edecegiz.

Onyekurunun uc bes topla bulusmasi ile yetenek ve zeka sorununu tespit edemeyen futbolu birakip vaktini daha yararli seylere harcasin.

at sahibine göre kişner diye yıllardır boşa diyorum galiba. Florya Fatih Terim Çiftliği olarak adını değişmek gerekir.

Ben açıkçası normal karşıladım nargile içmesini. Bu adamlar kapalı kapılar ardına neler yapıyor kim bilir. Sigara, içki, hatta belki de uyuşturucu madde. Bu insanlara kelepçe de vuramayız.

Koskoca Arsenal takımı balondan uyuşturucu içerken yakalandı takım olarak.Siz onyekuru nargile içiyor diye Fatih hocayı eleştiriyorusunuz:ROFLMAO:

çok çabuk övüyoruz çok çabuk yeriyoruz bi durun bakalım.
gerçi nargile mevzusu baya başını ağrıtır artık

Bunu sorun edeceksek futbolu birakalim.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

şaka mı bu?

"Yüz yıllardır farklı kültürlerin keyif aracı olan nargile, günümüz Türkiye’sinde popülerliğini korumaya devam ediyor. Özellikle gençler arasında tüketimi oldukça yaygın olan nargilenin, sigaradan daha zararlı olduğunu biliyor muydunuz? Uzmanlar, bir saatlik nargile keyfinin 50 adet sigara ile eşdeğer olduğunu net bir şekilde ifade ediyor. Bu da nargilenin insan sağlığı için ne kadar tehlikeli olduğunu bize anlatmaya yetiyor. Tarih boyunca, farklı kültürlerde farklı kullanım şekilleri olan nargile, şimdilerde aromalı çeşitleriyle tüketilen kafelerde bir alışkanlık haline gelmiş ve sohbet eğlencesi olmuştur. Bu durum, nargileyi sosyal ortamda daha cazip hale getirmiştir. Ancak bu kadar yaygın tüketilmesine rağmen ülkemizde; hatta dünyada, nargilenin sağlığa zararları hakkında yeterli bilinç gelişmemiştir. Nargilenin içinde bulunan kanserojen maddeler, sigaranınkilerle hemen hemen aynıdır. Ancak nargilede maddelerin miktarı daha yoğundur ve içim süresi uzundur. Kısacası, nargile tütünün kılık değiştirmiş en tehlikeli hallerinden biridir. "

sigara falan da içsinler, ne de olsa futbol koşmayarak oynanan bir oyun

Onyekuru tam olarak Charly Musonda 'da benziyor ikisi de gerçekten yetenekli çocuklar ama ikisi de vitaminsiz ikisi de elinden geleni sahada sergilemiyor

Nasıl Charly Musonda Chelsea 'de tutunamadıysa Onyekuru 'da Everton 'da tutunamayacak o da Vitesse / Az Alkmaar da filan sürünecek böyle giderse

Üst Alt