#7 Henry Onyekuru - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adamın etkili olması için rakibin açık oynaması, arkada alan bırakması lazım. Ama ne ligde ne de avrupada bize bunu kolay kolay yaptımıyolar. Açık vermeyen savunmaya karşı da Henry ile oynamak bir kişi eksik oynamak oluyor. Üstelik bu adam garry gidince coşar dedik bencilliğini konuşturdu sadece. Bir tane servis yapmaz mı insan? Topu alıyor 10 metre koşuyor sonra dönüyor ya top kaybı ya pozisyon ölümü. Bırak bonservisi alınması tekrar kiralanmamalı derim ben.

Onyekuru dün olmasa rakip kaleye gidemezdik.Savunmaya sürekli yardıma gelmesini söylemiyorum bile.Kesinlikle bonservisi alınmalı Kaçan Balık büyük olur yoksa.

Son tercihler ve vuruşlarda çok ciddi sıkıntısı var.İngilterede falan düzenli oynayabileceğini düşünmüyorum. 5,6 milyona bırakırlarsa olur bu iş..Aksi taktirde bir iki sene daha kiralamak en mantıklısı.Hem kiralık maliyeti hem aldığı yıllık ücrete bakarsak çok güzel alternatif olur.

anadolu takımlarında iş yapar anca..çok nadir değişik işler çıkarıyor ama genel anlamda boş beleş bi adam..ingiltere de falan mümkün degil oynaması hatta 5 büyük ligde de oynayamaz.

Yapabileceği tek spor:

320

Üst Alt