#7 Henry Onyekuru - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim merak ettiğim bişey var acaba geçen sene Rodrigues 'in 2. yarıda yaptığı patlamayı iyi bir forvet ile birlikte bu sene Onyekuru yapamaz mı ?

Çünkü gerçekten bu çocuğun potansiyeli var benim Belçika liginde izlediğim Onyekuru bu değil. İlk geldiği zamanlarda hazırlık maçlarında goller attı, ligin ilk maçlarında da net şekilde daha iyi bir oyun koyuyordu ortaya şu haliyle bile 2 tane galibiyet aldı ligde

Ben hala kendi açımdan Onyekuru 'nun parantezini kapatmadım hala doğru düzgün hücum edebilen bir takımda iyi bir forvetle oynarken kendine güveni gelmiş bir Onyekuru 'yu izlemek isterim

Emre-Belhanda
Feghouli-Muriel-Onyekuru

Bence bu hücum hattıyla STSL 'de önemli işler yaparız ...

İyi bir forvetle daha düzgün atak yapabilen bir takımla Onyekuru ve Rodrigues 'i yeniden izlemek isterim. Çünkü ikisinin de çok daha fazlasını yapabileceğini biliyorum. Hiçbir zaman Galatasaray ayarındaki takımlarda rakiplerini aşırı kapandığı oyunu soğutmaya çalıştığı maçlarda takımın yıldız oyuncusu kilidi açacak oyuncu olamayabilirler

Çünkü Bruma gibi dribling becerisine, Feghouli gibi bir pasla bir hareketi ile, uzaktan şutla o kilidi açacak adamlar olamadılar ama rakibin kilidi açma konusunda sıkıntı çekmeyecek Emre-Belhanda-Feghouli gibi adamlar ve rakip defansı yıkan bir forvet ile oynadıkları zaman kilidi açacak adam değilde en iyi yardımcı oyuncu alanında bu ligde muazzam işler yapabilirler

ikisi de açık alanda durdurulamayacak kadar hızlı-rakip kaleye rahat inebiliyorlar-bitiricilikleri var-skor katkıları iyi o istedikleri boşlukları yakalayabilir, rakibin gardının düştüğü anlarda sahneye çıkarak çoğu maçı koparıp alabilecek adamlar

İkisi de ilk yarı performanslarıyla hayal kırıklığı yarattı inşallah ikinci yarıda başka bir Onyekuru&Rodrigues ikilisi izleriz

Defalarca ayagina maci bitirmek icin firsat geldi ama hic birini degerlendiremedi, Terim kendisini uyarip takim icin oynamasi gerektigi soylemeli, yok kendine oynamaya devam ederse, buraya piyasa yapmaya geldim kafasiyla oynamaya devam ederse devre arasinda Everton'a geri yollasinlar, bize takimin basarisi icin mucadele edecek oyuncular lazim.

Screenshot_20181223-162923_Gallery.jpg

Konya macinda skor 1 0 ve bu pozisyonu kaciriyor, ardindan penaltidan gol yiyoruz ve mac 1 1 bitiyor

Screenshot_20181223-163033_Gallery.jpg

Rize macinin basinda burada topu Mugdat'a atsa Mugdat kaleciyle basa bas kalacakti, pas vermek yerine topla ilerleyip kendi vurmayi tercih etti

Screenshot_20181223-163022_Gallery.jpg

Besiktas macinda acemice topu elle kontrol ediyor ve penalti karari iptal ediliyor

Screenshot_20181223-162944_Gallery.jpg

Basaksehir macinin son dakikalarinda kacirdigi net pozisyon

Defalarca ayagina maci bitirmek icin firsat geldi ama hic birini degerlendiremedi, Terim kendisini uyarip takim icin oynamasi gerektigi soylemeli, yok kendine oynamaya devam ederse, buraya piyasa yapmaya geldim kafasiyla oynamaya devam ederse devre arasinda Everton'a geri yollasinlar, bize takimin basarisi icin mucadele edecek oyuncular lazim.

Ekli dosyayı görüntüle 34633

Konya macinda skor 1 0 ve bu pozisyonu kaciriyor, ardindan penaltidan gol yiyoruz ve mac 1 1 bitiyor

Ekli dosyayı görüntüle 34636

Rize macinin basinda burada topu Mugdat'a atsa Mugdat kaleciyle basa bas kalacakti, pas vermek yerine topla ilerleyip kendi vurmayi tercih etti

Ekli dosyayı görüntüle 34635

Besiktas macinda acemice topu elle kontrol ediyor ve penalti karari iptal ediliyor

Ekli dosyayı görüntüle 34638

Basaksehir macinin son dakikalarinda kacirdigi net pozisyon
Tam gelişmiş oyuncuyu birakmazlardi gerçekçi olalım

Galatasaray Düşmanlarının .........

bol bol son vurus çalış lütfen,konsantre ol artık onyekuru.eskisi gibi pas oyunu da oyna.aklını ve zekanı tekrar kullan.o kaçırdıgın basit pozisyonlar gol olsa şimdi 6 puan fazlamız vardı

Üst Alt