#7 Henry Onyekuru - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kendisni bize gelmeden önce izleyen var mı? biz bu herifi yanlış mı oynatıyoruz? asıl mevki forvet olmasın bunun?
kontra oynayacağın zaman ilerde iş yaparda maça bununla başlamak baya baya yanlış işte.

Eupen'de 22 gol atıp 50 takımın kendisi için sıraya dizildiği vakitlerde de sol kanat oynuyor idi

Aslında bu kadar bencil değildi ama bize gelince bir şeyler olmuş buna

Sonradan giren Linnes ve Selcuk kadar pas atmis

D14tvvzW0AMsYlr

bunu bizim Taraftarlar neden anlamıyor acaba?....bu adam bizede eğer ki sezon başında sağlam bir golcü alsaydık Şampiyonlar Liginde çok iş görürdü(Amrabat örneği var...Ligde leşdi bizdeyken ama Şampiyonlar Liginde çok iyi maçlar çıkarmıştı)...nedenmi? çünkü açık alan topçusu ve Bursa maçında da görüldüğü gibi öne geçtikten sonra ve Bursa mecburen açtıktan sonra gol pozisyonlarınada girdi...birde şu karşı tarafın kanatlarını övmeyi bırakın artık...biz Ligde çok önde bastığımızdan böyle pozisyonlar veriyoruz ve buda çok normal...yine kanatlara gelince bize lazım olan kanat oyuncuları Babel ve Q7 gibi olmalı...nedenine gelince ise adamlar hızlı değil ama top teknikleri müthiş olduğundan fazla top kayıbı yaşamıyorlar ve beraberindede ya gol yada assist üretebiliyorlar...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Bugun karsi karsiya kacirdi
Goztepe deplasmaninda karsi karsiya kacirdi.
Erzurum deplasmaninda soldan girip kalecinin ustune vurdu
Basaksehir deplasmaninda Erzurum'dakine benzer pozisyonda yine kaleciye atti yanlis hatirlamiyorsam
Bir Alanya macinda pozisyonunu hatirlamiyorum.

Kadikoy'de de karsi karsiya kalacagina eminim.Bari bu sefer kacirmasa.

Bu herif beni delirtiyor
O kadar kufredip o kadar cildiriyorum ki
Her seferinde bana varollusal sancilar yasatiyor macin geriye kalan dakikalarini kafamda neden variz nereye gidiyoruz neden herseye bu kadar anlam yukledik
Sorulariyla takip ediyorum
Garry nin sictigi bok olmayacak topcu sol kanatta tek alternatifimiz saka gibi kadro planlamasi

Yasin , Amrabat , Garry Rodrigues bu adamların forumda antisempatizanları çok biliyorum ama hepsi bu adamdan daha katkılı. Kopmuş gitmiş maçlarda istatistik yapmaktan başka hiçbirşey yapmıyor. Yasin'de bencildi ama asist falan yapıyordu arada , Amrabat gidip tamamlıyordu , Garry bu adam yerine oynasa ikinci yarı 4-5 puan fazlamız olabilirdi.

Dar alanda hiç yok , geniş alanda geliyor orda da batırıyor. Allaha emanet bir asist yaptı.

ilginç ki işimize yarayacak tek deplasman fener deplasmanı olabilirdi. korkunç boşluklar bulurdu hızıyla. madık merdar ve sikertel gibi hızlı olmayan adamlar var. bu adam fenerin içinden geçer ama volkanın derbi performansını geçebilir mi bilmem. bana kalırsa bu sene de yenemeyiz gibi. ama yine de ucunda bi kazanım varsa bir şeyler yapıyoruz süper finaldeki gibi. içimde biraz şampiyonluk motivasyonundan dolayı kazanma şansımız olduğu hissiyatı var. bir de feguli ve belhanda, diagne, onyekuru, donk, ndiaye gibi her ne olursa olsun paniklemeyen elde ettiğimiz en soğukkanlı kadroyla gidiyor oluşumuz gerçeği var.

yalnız, fenerin elinde sadece derbi kazanma motivasyonu olacak. onlar için sezonun en önemli maçı. onun için akıllara zarar motivasyon ve istek olacaktır. köpek gibi oynayıp ortamı gerip kendilerinin de ceza alma pahasına oyuncularımıza kırmızı kart göstertme yolunu deneyeceklerdir.

böyle bir durumda da maç dengeye binebilir, bu vesileyle beraberlik en güçlü ihtimal. bu fenere maç kaybetmeyiz diye tahmin ediyorum

Üst Alt