#7 Henry Onyekuru - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Birden gelişti sezonun sonuna doğru..Güçlü ve ve vuruşları düzgün..Hep eleştirdim şimdi de takdiri hakediyo ma benene..Yar bizim deeel nasıl olsa

Ulan sensiz de olmuyor seninle de yaşanmıyor Onyekuru

14 gol 4 asist yaptın üstelik bu kadar takımdan kopuk oynadığın halde

Ne diyelim güzel bir kiralık dönem geçirdin inşallah bundan sonra elit bir futbolcu olabilirsin

Feg'in attığı pas sonrası attığı golde,sizce pas çıkarması mı doğru olurdu yoksa şutu vurması mı normaldi ? Feg hızını artırmış geliyordu sağdan

Golü attığı için konuşulmadı ama ciddi manada fundamental konusunda sıkıntıları var.Onu aşabilirse bu tek vuruşçulukla müthiş bir topçu olabilir

Feg'in attığı pas sonrası attığı golde,sizce pas çıkarması mı doğru olurdu yoksa şutu vurması mı normaldi ? Feg hızını artırmış geliyordu sağdan

Golü attığı için konuşulmadı ama ciddi manada fundamental konusunda sıkıntıları var.Onu aşabilirse bu tek vuruşçulukla müthiş bir topçu olabilir

feghouli geri almak için attı zaten daha önüne atması gerekirdi saha bomboşken

zaten defansa çarpmasa auta giderdi o top balık bir gol oldu doğru tercih pas olmalıydı her ne kadar figuli çakallık yapmış olsa da

GSC App

Verdiği katkı farklı kişiliğiyle unutlmaz bir isim olacak benim adıma.. Yalnız onun da bruma gibi bir üst kademede sıkıtnı yaşayacağını düşünüyorum son vuruşları hızı iyi olsa da kanat oyuncusu için sadece hız yetmez biraz çalım yeteneği de olmalı..Ayrıca karşı karşıyalarda çok bencil davranıyor attığı golleri izledim en az 4 tanesi zorlama olmuş yanında bomboş adam varken atmıyor dün selçukun mitrogluna attığı gol pası ders niteliğindeydi tüm takıma

Solu yine siyahi,hızlı ama beynini kullanma yönünden de eksik bir kardeşimizle doldururuz.Bruma-Garry-Onye
Beyni kullanmama durumu süper mi süper ligimizde farkedilmiyor ama Avrupa'da işlemiyor.

Sezonun genelinde golcu bir kanat oyuncusu olarak cok iyi katki sagladi

Biraz top la olan iliskisini de düzeltecek olursa buyuk liglerde oynama sansi olabilir

Üst Alt